Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę ściągnąć skórki z penisa


Gość Maciej z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przyjaciel :)

Hmm a może pierwsze powiedz jaki jest twoj wiek xD ponieważ walisz straszne błędy ortograficzne *pomuc* (poprawnie : Pomóc) Ja oceniam ze masz z 11 lat , a w takim wieku takie objawy to nic niezwykłego. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak się pyta co ma robic! więc niewiem o co chodzi z jego wiekiem ja mam 12 lat i mam malego penisa i niewiem co mam robic dlatego tu zajrałem a tu nic niema prosze zeby ktos napisał jakąś rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat Mój penis w stanie spoczynku ma 8 cm a natomiast w wzwodzie 14 cm.Pierwszy wytrysk mam już za sobą Teraz o tej stulejce.zauważyłem że gdy mój penis jest w stanie spoczynku lekko go zsuwam za rząłądź bez żadnego bólu Itp.a jak mi stanie np pomyśle o czymś i na maxa stanie bez walenia to mi nie schodzi skórka za rząłądź albo zejdzie z trudem a ja se trzepie i mi stanie to spokojnie schodzi to morze muszę wyćwiczyć go ?? Z sikanie nie mam problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat. Od dawna wiem, że mam problem ale dotychczas wstydziłem się o tym mówić ale teraz po prostu nie mogę nie zauważać problemu. Chodzi o to, że nie schodzi mi skóra z żołędzia ale nie tak jak u reszty opisywanych tutaj przypadków. Nie jestem w stanie w ogóle zacząć jej ściągać, ponieważ otwór (ten ze skóry) jest jakby za mały. Ma z 0,5-0,6cm. To czego jestem pewien to to, że skóra przytwierdzona jest do żołędzia tylko z jednej strony, bo próbowałem włożyć tam mały palec i okrążyć nim mojego żołędzia ale jest to nie wykonalne, ponieważ z jednej strony się trzyma. Problem nie jest tylko to ale tak jak już wyżej wspomniałem fakt, że mam za małą przerwę w skórze aby żołądź *wydostał* się na wierzch. Co powinienem zrobić? Czy konieczna będzie w tym przypadku operacja? Muszę powiadomić o tym rodziców i wspólnie udać się do urologa? Proszę o odpowiedz z jak największą możliwą ilością szczegółów. Z góry dziękuję za pomoc. Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem moge prawiezdjąc skurke z penisa tylko jest przymocowana na końcu malutką skórką okolo 4 mm dokolo grzyba skura zeszla tylko pośrodku sie trzuma na malej skurce to mnie dołuje! ba chce aby cala skurka zachodzila za grzyba. sory za ort jestem dyslektykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki macie normalna stulejke.wizyta u lekarza ktory da wam skierowanie na zabieg do szpitala jest niezbedna,jesli nie jestescie pelno letni to pewnie jakis podpis opiekuna bedzie potrzebny,ale lekarz juz wam to wyjasni.powiem wam ze po takim zabiegu kiedy juz wszysto sie zagoi glowka penisa w majtkach jest prawie ciagle odslonieta,na poczatku to troche denerwuje ale potem penis przyzwyczaja sie do tych otarc i jest troche mniej podatny na odczucia.wy tego nie odczujecie ale wasze partnerki beda baaardziej zadowolone z dlugosci i jakosci stosunku z uwagi na to ze dluzej bedziecie dochodzic.pozdrawiam i udanych lowów jak juz przyjdzie wam zainteresowanie kobietami. slyszalem nawet ze sa kluby facetów ze stulejka. niektore kobiety to ponoc kreci, mozna uprawiac stosunek ale wtedy pochwa kobiety musiala by byc bardzo willgotna. darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 17lat i do dzisiaj myslalem ze mam stulajke czy cos w tym stylu ale dzisiaj zdjolem skore od penisa i mam normalnego czyli glowke na wiezku jak wy to nazywacie, ale martwi mnie to ze strasznie dziwnie to boli i tera nie wiem co robic. p.s sry za bledy ale nie mieszkam w polsce juz dluszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam 13 lat i mam małe zakłopotanie zauważyłem białe plamki na penisie i na jadrach nie wiem co to oznacza ale chce się dowiedzieć czy mógłby ktoś coś napisać na ten temat z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema .. Mój penis staje jak haczyk do łowienia ryb .. * (( nie wiem co to oznacza jak bede robił dzieci :(( xdd. i do tego nie mogę ściagnoć Go całego z skurki moge tylko z 1 cm : (( reszta piecze.. jak ściagm boje się dalej ściągać bo bbaardzo pieczę * ((**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem to samo jak bylem mlodszy... strasznie balem sie niby tego zabiegu itd, wiec jak tylko moglem sciagalem skore, i zostawialem, ale mialem 2 dni takiego full zabiegu, kiedy w bardzi cieplej wodzie sciagalem ile sie dalo i trzymalem. Dzis mam 17 lat, i wszysto dziala. Mowie wam, nie ma strachu tyllko trzeba sie przezwyciezyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam duży problem bynajmniej tak mi się wydaje. Chodzi o to że nie mogę ściągnąć wogule nie mogę ściągnąć napletka ani gdy penis jest w czasie spoczynku ani w czasie wzwodu. Żołędzi w cale nie widać nawet jak próbuję sobie obciągnąć nic kompletnie nic. Boje że będę musiał iść do lekarza . Czytałem na forum ale nie znalazłem podobnego przypadku. Gdzieniegdzie pisali żeby próbować ściągnąć napletek w ciepłej wodzie ale to nie pomogło ani trochę. Błagam was pomóżcie jak wiecie jak bardzo się martwię że to może być coś poważniejszego. Jeśli wiecie co z tym zrobić napiszcie jak najszybciej. Z góry dziękuję. Ps. Mam 14 lat. W czasie badań profilaktycznych doktor z przychodni powiedział że wchodzę w okres dojrzewania jeśli to ma jakiś związek z tym to napiszcie jaki. Zapomniałem wspomnieć że dzieje mi się tak od kilku lat. i nigdy nic z tym nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×