Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie gorąca w mosznie a nawrót żylaków powrózka nasiennego


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 29 lat, 3 lata temu przeszedłem operację na żylaki powóżka nasiennego. Przez 3 lata miałem spokój (sporadycznie ból się pojawiaj ale to na 30 min i znikał na miesiące) aż do teraz kiedy czuje od 4 dni - uczucie gorąca w mosznie, i *dziwny ból*. Mam pracę fizyczną a do tego chodzę na siłownie czy to ma jakiś związek z tym? 1.Czy mogę chodzić na siłownię przy żylakach? pracy jako takiej nie mogę przerwać bo ciężko jest u mnie w okolicy coś znaleźć 2.Czy możliwe jest odnowienie żylaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

1.Czy mogę chodzić na siłownię przy żylakach? - Raczej wzmożone ciśnienie w jamie brzusznej np. podczas podnoszenia ciężarów może powodować nasilenie choroby żylnej powrózka nasiennego. 2.Czy możliwe jest odnowienie żylaków? - Tak, taka sytuacja może się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem u lekarza prywatnie. Zbadał mnie palpacyjnie po czym stwierdził że mam lekko powiększone prawe jądro (ból czuje z lewej strony oraz mam bardzo napięte żyły) przepisał mi Cipronex 500 oraz kazał zrobić badanie moczu. Nie wiem co o tym sądzić bo zapłaciłem za wizytę a tak naprawdę nic się nie dowiedziałem. Nie wiem czy odnowiły mi się żylaki czy mam zapalenie. Czuje ciepło z moszny, gdy dotykam czuć że jest podwyższona temperatura do tego bolą mnie mięśnie, ogólnie czuje się rozbity lecz nie wiem czy to ma jakieś powiązanie czy jestem po prostu przeziębiony. Przy dotyku jądra nie bolą, nie mam też gorączki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie a też mam żylaki pwrózka nasiennego . Jak nie ćwicze uczucie gorąca przechodzi A najgorzej jest po zrobieniu nóg to 2 tyg az pali. Ja robienie nóg wykreśliłem z rozpiski , pozostało mi tylko bieganie na nogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×