Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kami

Przekłuwanie jąder

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kami
Czy przekuwanie jąder, tak dla zabawy, sterylną igłą (z apteki) jest niebezpieczne dla jąder, dla zdrowia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chirurg Tomasz Stawski
Tak, oczywiście. Może dojść do bezpośredniego uszkodzenia jąder, a poza tym mimo używania sterylnej igły może dojść do ciężkiego zakażenia miejscowego i uogólnionego z posocznicą włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kami
a jeśli zastosuję bardzo cienkie igły, czy prawdopodobieństwo uszkodzenia będzie mniejsze? mój chłopak bardzo nalega na taką zabawę i nie wiem co jemu odpowiedzieć ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chris
Hej Kami, jak zabawa w przekłuwanie jąder - zgodziłeś się??? Mogę Ci powiedzieć z doświadczenia, ze to fajna zabawa *) i nie ma się czego bać *) wznosi na szczyty męskości *p Jeśli boisz się jak bardzo to będzie boleć to najpierw sam to zrób - wtedy zobaczysz jak go sterować, żeby Ciebie mniej bolało *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz
Raz już bawiłem się tak z moją znajomą od tego typu i podobnych zabaw. Przekuła się do tylko do środka- orgazm niesamowity. Następnym razem zrobimy to na wylot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość allo
przekłuwałem oba spuszczałem nasienie póżnej je usunąłem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość XX
przekłuwanie jądra nie jest bolesne. Bardziej boli przekłucie samej moszny , niż samego jądra .Ale uwaga- 100%zachowania sterylności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Henryk
Pan *XX * Ma racje. Samo przekłucie jadra wcale nie boli, tylko samo przekłucie worka moszny jest to ból robionego zastrzyka. Mnie to wielokrotnie robiła moją pani po urodzeniu trzeciego dziecka, w ten sposób chciałem się ubezpłodnić poprzez przekłuwanie jader. A przekłuwała mi przez środek jądra na wylot tak ze igła wychodziła mi na wylot jądra, ale to robiła jednocześnie w obu jądrach i tak z tymi igłami w jadrach chodziłem nawet 10 minut za czym mi je wyciągnęła a były to igły 06 x 40, 09 x 40 i 1,2 x 40 Kilka razy zdarzyło się ze nawet w jedno jądro wbiła mi trzy i nawet pięć igieł jednocześnie ale to były igły cieńsze jak 06,08, Ale było ze miałem wbite igły grubości 1,2 i to też jednocześnie w oba jądra. Kilka razy zrobiła mi tak ze jedną igła chciała mi przebić oba jądra naraz ale nigdy jej igła nie wyszła na zewnątrz po prostu jest za krótka nawet przy bardzo mocnym ściśnięciu jąder. Teraz napisze jakie jest uczucie jak jest wbijana igła w jądro nie zależnie czy jest grubsza czy cieńsza to odczuwasz jest to samo. Jak masz wbijaną powoli igłę w jadro to odczuwasz takie szorstkie podniecenie rozrywające jądra. Im głębiej jest wbijana igła tym bardziej odczuwasz większe podniecenie przyjemności, ale jest to bardzo przyjemne bezbolesne zagłębianie się obcego ciała w miąższu jadra. Natomiast wyciąganie igieł z jadra jest to jeszcze większe uczucie jak wbijanie, czujesz taką błogość cierpkość w jądrze bardzo wielkie podniecenie aż Cię dreszcze przechodzą nie tylko w jądrze wyciąganej igły ale na całym twym ciele. Przy wbijaniu tylu igieł w moje jądra i to różnej grubości tylko raz miałem spuchnięte jadra i bardzo gorące ten incydent trwał dwa dni zaczem mi jadra wróciły do normy A były to wówczas wbijane po trzy igły w każde jądro i to na wylot, grubości 1,2 mm, myślę ze to wówczas pozbyłem się płodności. Zdarza się ze czasem tak z żoną się zabawiamy żona do mnie mówi daj kochanie to Ci wbije po igiełce do jajeczka to będziesz jurniejszy samcem myślę ze jest coś w tym prawdy bo po takim nakłuciu nawet pytka mi dłużej mi stoi. Opisuje to na własnym doświadczeniu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
O łał swietny opis tez chciałbym tego spróbować ale zona nie chce. niektorzy to maja niezłe przezycia. jesli ktoch chciałby mi opisac swoje doswiadczenia z igłami to zapraszam harleluya@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kerti
a może jakiś facet się ze mną pobawi w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kacper
poszukuję młodego faceta który pobawi się ze mną w przekłuwanie jąder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misiaczek
Szukam kobiety ktora przekloje mi jadre i fiuta. lubie bandage piesi i przeklowanie cyckow :* maga byc tez shamale*kobieta z penisem* lub trans :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kami
jest jakiś chłopak chętny na wspólne przekłuwanie jąder?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sławek
może ktoś opisać swoje wrażenia i przeżycia związane z zabawą przekłuwania jąderek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Przeglądając te wpisy na tej stronie internetowej Przeczytałem wpis pana Henryka, nawet ze zdumieniem i sam nie dowierzałem ze przekłucie jadra mężczyźnie w cale nie boli, jak opisuje pan Henryk. Nawet dałem to do przeczytania mojej żonie i powiedziałem widzisz jak można ubezpłodnić mężczyznę nie wycinając mężczyźnie jader. I postanowiłem razem z żoną sam na sobie to wypróbować, zarazem mając myśl tak samo jak pan Henryk pozbawić się płodności nie wycinając sobie jąder. Powiedziałem żonie mamy już czworo dzieci to możemy wypróbować ta metodę ubezpłodnienia. a zarazem wypróbować czy to jest prawda co pisze pan Henryk jakie to jest uczucie przekłucia jądra a następnie wyciągania igły z jądra Pan Henryk ma racje ze samo przekłucie jadra to wcale nie boli tylko przekłucie worka moszny to czujesz jak byś miał robiony zastrzyk to jest takie uczucie. Poszedłem do apteki i kupiłem igły do strzykawki i to różnych rozmiarów od 0,8 x 40 do 1,2 x 40 mm po cztery sztuki. Na drugi dzień jak dzieci nie było w domu starsze były w szkole, a młodsze dwoje dzieci w przedszkolu powiedziałem żonie teraz nam nikt nie przeszkadza to możemy to zrobić,i wypróbować jak to jest naprawdę, i możesz mi wbić po jednej igle do każdego jajka to będę wiedział jak to jest naprawdę z tym wbijaniem igły do jajka czy to boli ,i jakie jest to uczucie, wbijając igłę w jadro a następnie ją wyciągać z jądra.Jak żona wbijała mi igłę w jadro to poczułem lekki ból jak przekłuwała mi worek moszny następnie jak igła zagłębiała się w miąższu jądra i to bardzo powoli to czułem taka błogość jak by mi jadro rozrywało się na szczepy ale to było bardzo przyjemne i podniecające aż cały sztywniałem od podniecenia i drętwiałem powiedziałem żonie ale to jest przyjemne jak mi tak wbijasz igłę do jadra czuję bardzo wielkie podniecenie aż sztywnieje z tego wchodzenia igły do mojego jajka i jestem tak napięty jak bym miał orgazm i się w twojej cipce spuszczał, Następnie mnie trochę znowu zabolało jak igła przechodziła mi na wylot jądra i przebijała mi worek moszny z drugiej strony jądra. To samo robiło mi się, jak żona wbijała mi igłę w drugie jądro, to czułem się, jak bym się spuszczał do cipki żony. I tak z tymi igłami chodziłem po domu dobrze dwadzieścia minut zaczem żona zaczęła wyciągać mi igły z moich jajek, Wyciąganie igieł z jader jest jeszcze bardziej podniecające jak w bijanie . Takie powolne wyciąganie igły z jądra to czujesz też tą błogość ale czujesz jeszcze bardziej tą cierpkość w jądrach aż dostajesz dreszczy na całym ciele i to od stóp do głowy a w jadrach czujesz taką szorstkość jak by z nich było wszystko wyrywane na zewnątrz a jest to uczucie bardzo miłe i dreszczące niepowtarzalne nie do opisania. Jak tak zona mi wyciągała igły z jader i to bardzo powoli z małymi przerwami czułem się jak w siódmym niebie,. Jak igły były tak wyciągane powoli a szpic igły był już w jądrze z chowany dobrze jeden centymetr w środku jądra przez otwór w igle zaczął mi wypływać wodnisty przeźroczysty płyn i to nawet dość dużo wpływało z każdego jądra przez otwór w igle do zastrzyków, Zona powiedziała do mnie widzisz to co ja widzę ze przez igłę z twoich jader wypływają na zewnątrz twoje plemniki i to bardzo dużo tego wypływa. powiedziałem tak kochanie widzę, żona wzięła ten płyn na palec do buzi i oblizała go, i powiedziała do mnie ale on ma specyficzny smak i dała mnie też z skosztować na palcu ten płyn wydostający się z moich jader, faktycznie był to smak specyficzny inny od smaku mojej spermy. Żona powiedziała do mnie po pacz kochanie ile tu milionów dzieci wypływa z twoich jajek, jak tak są wbijane igły w twoje jajka. Powiedziałem żonie widzisz ile mężczyzna za jednym wytryskiem może zrobić dzieci i ile kobiet zapłodnić swoim nasieniem z jednego wytrysku. Powiem więcej ze takie wbijanie igieł po tym pierwszym razie robiliśmy to wielokrotnie nawet miałem wbijane po pięć igieł w jedno jądro, żeby się ubezpłodnić Nawet żona sama kupowała nam igły od zastrzyków i to w różnych aptekach i różnej grubości. Myślę ze jest to dobra metoda na bezpłodność mężczyzny i skuteczna. Po takich kilku razach wbijaniu igieł w jądra stałem się bezpłodnym samcem ,po pół roku takiego zabiegu wbijaniu igieł w moje jajka,postanowiliśmy z żona jak miała dni płodne z sprubować i sprawdzić czy jest to metoda skuteczna na bezpłodność i zrobiliśmy to na pewniaka co będzie to będzie jak zapłodnie żone to urodzi jeszcze jedno dziecko, jak się okazało żona nie zaszła w ciąże zemną. Od tej pory robimy to, i kochamy się nawet jak ma dni płodne żona na całość, a żona i tak ze mną już nie zachodzi w ciąże, bo jestem już bezpłodny samiec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxx
czy można wstrzyknąć sól fizjologiczną w żołądz penisa? i w jakiej ilości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stary
Macie rację, ale jeszcze lepiej wstrzyknąć w jądra płyn fizjologiczny z 3 działki, to jądro powiększy się 2 krotnie i porozrywa czasowo kanaliki, to bezpłodność będzie ze 3 mies. Czasem jak się trafi takie miejsce w jądrze to zrobisię sam orgazm i wytryśnie sperma. Dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jądro
zgłoscie się do weteryniaża i on to załatwi szybko i bezbolesnie. A skutek gwarantowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mohi
Dzisiaj wbiłem cienką igiełkę ból tylko przy nakłuciu Potem prawie nic, wypłyną przezroczysty płyn Dalej się bałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Medic gdzie mieszkasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Ja w łodzi moglibyśmy poeksperymentowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maciej
Witam mam pytanie czy jak wbija sie igły w jądra to mezczyzna jest bez płodny a jak czytam te wasze opawuadania to az sie podnieciłem i wyslijcie mi filiki jak to eobicie na mejla maciej-7o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maciej
Witam mam pytanie czy jak wbija sie igły w jądra to mezczyzna jest bez płodny a jak czytam te wasze opawuadania to az sie podnieciłem i wyslijcie mi filiki jak to robicie na mejla maciej-7o2.pl bo może się skuszę na takie przekuwanie jąder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MEDIC
Adam napisz na @ medicalpass@o2.pl - będzie łatwiej się zgadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.