Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żółte biegunki po usunięciu pęcherzyka żółciowego


Gość killerqueen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość killerqueen

Dzień dobry! Prawie miesiąc temu miałam cholecystektomię. Od momentu, kiedy po operacji zaczęłam jeść (dieta wątrobowa) mam żółte luźne stolce, a co dwa-trzy dni również żółte biegunki. Miałam usg, które nie wykazało nic niepokojącego. Co to może być? Kiedy przejdzie? Drugie moje pytanie dotyczy diety. Miałam ją stosowć miesiąc, więc już niebawem mogę zacząć jeść normalnie... Tylko jak? Od razu normalnie chyba nie... Ale w jakiej kolejności wprowadzać produkty? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałam operacje laparoskopowa i też miałam przez 2 tyg takie biegunki lekarz mówił ze jeszcze wątroba sie nie zagoiła i dlatego taki kolor i lużności.Wiec sie nie martw tez ci przejdzie,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pięć tygodni po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka, cały czas mam zołte biegunki, perzelewanie nawet lekkie mdłości, dodam, ze caly czas stosuję ścisłą dietę. Lekarze rozkładają ręce,a ja nie wiem co mam robić. Może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem jak mój. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pięć tygodni po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka, miałam zaropienie rany po operacyjnej musiałam przez dwa tygodnie codziennie jeździć na czyszczenie rany, dostałam antybiotyk i lek przeciwbólowy. Od dwóch tygodni pod prawym żebrem czuję nagłe, krótkotrwałe bolesne kłucie lub gniecenie (identyczne bóle miałam przed operacją), po takim bólu mam uczucie jakbym pod żebrem miała przyłożony bardzo ciepły kompres. Bóle pojawiają się o różnych porach dnia, w ciągu tygodnia nasiliły. Stosuję dietę wątrobową, staram się jeść 5 posiłków o tych samych porach w odstępach co 3 godziny, nie piję kawy, kolorowej herbaty, napojów słodzonych i gazowanych. Czy ktoś miał podobne problemy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×