Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za krótkie wędzidełko i opieka nad penisem po zabiegu


Gość M.A

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałbym zapytać jak mam dbać o penisa po zabiegu wydłużenia wędzidełka? Miałem takowy zabieg w piątek i w zasadzie jeszcze nawet nie widziałem jak mój penis wygląda. Lekarz po zabiegu nie udzielił mi szczegółowych informacji a ja nie wiem jak i czy go przemywać, czy mogę ściągać napletek? Czy smarować maścią (detreomycyna) na miejsce gdzie są szwy? Czy całego penisa? Co mam z nim robić przy oddawaniu moczu? Czy potrzebny jest jakiś okres rekonwalescencji czy mój penis będzie po zabiegu w pełni sprawny, czy mogą wystąpić jakieś powikłania, zagrożenia, komplikacje? Bardzo gorąco proszę o szybką odpowiedź, ogromnie mi na tym zależy. Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na NFZ jest wykonywany ten zabieg tylko potrzebne jest skierowanie od urologa do szpitala na zbieg.ja dzis mialem w puszczykowie i jestem bardzo zadowolony z fachowe obslugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Właśnie jestem po laserowym wydłużeniu czy podcięciu wędzidełka. Zabieg bezbolesny tylko ukłucie igiełką lekko odczuwalne jednak nie tak bolesne jak wędzidełko które czasami się nadrywało. Sam zabieg trwał ok 15 min z wypełnieniem dokumentów. Po zabiegu żadnych dolegliwości od razu można chodzić itp. Jestem 3 dzień po zabiegu i jest tylko strupek i czasami mini kropelka krwi się pojawi ale to w m miejscu gdzie strupek pęknie podczas odciągania napletka naprawdę ślady krwi mikro. Odciąganie napletka robię od następnego dnia po zabiegu i nic nie boli. Zabieg kosztował 280zł i w tej cenie dostałem już sporawą tubkę maści. Zabieg robiłem w Wieliczce u doktora Marka Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×