Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe krosty i narośl na penisie


Gość Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam 28 lat. Od pewnego czasu mam problemy z moim członkiem. W październiku 2013 roku pod żołądziem pojawiły się dwa podejrzane białe punkty. Z upływem tygodnia rozrosły się do średnicy 2-3 milimetrów. Wyglądało to jak dwa miniwulkany z białym wnętrzem. Po rozwinięciu skórki odczuwałem ból. Przeszukałem zdjęcia w internecie i jedyne podobne zdjęcia wskazywały na infekcję grzybiczną. Udałem się do lekarza. Zostałem zapytany czy w ostatnim czasie nie uprawiałem seksu z kimś nowym. Odpowiedź brzmi: nie. Mam jedną partnerkę od 8 lat, która nie miała i w dalszym ciągu nie ma żadnych problemów. Lekarz zalecił mi kupienie i używanie maści: Clotrimazole 1% w/w Cream. Przed każdym użyciem obmyłem członek płynem do higieny intymnej i dokładnie wysuszyłem. Po około 3 tygodniach wszystko całkowicie zniknęło. Około miesiąc temu pojawiła się nowa infekcja. Tym razem na czubku zołędzi. Po obu stronach pojawiła się jakby biała narośl. W dotyku czuć, że nie jest to przebarwienie tylko nowa tkanka. Oprocz tego widoczne są 3 małe podskórne *jakby pryszcze*. Niewyczuwalne w dotyku. Użycie Clotrimazole nie pomaga. Odstawiłem na 2 tygodnie wszelki nabiał i węglowodany. Bez rezultatu. Dodam, że we wzwodzie skóra żołądzia wraz z naroślą jest idealnie naciągnięta, lecz gdy *maleje* skóra w tym miejscu jest bardzo bardzo pomarszczona, wygląda wręcz na starą. Wydaje mi się, że gdy penis zostanie wilgotny przez dłuższy czas to narośl przybiera postać gąbki i się delikatnie rozrasta po czym po wysuszeniu po ok godzinie wraca do stanu poprzedniego. Od 2 tygodniu narośl nie rozwija się, pojawiła się natomiast kolejna biała kropka średnicy 0,5mm. Na samym końcu dodam, że mogę mieć początki stulejki. Skórka nie rozwija się ładnie. Przy samym końcu widać ucisk skórki na penisa. Podłożem mojej pierwszej przypadłości w moim mniemaniu mógł być brak zachowania higieny osobistej do czego przyznaję się bez bicia :) Od października natomiast bardzo dbam o przestrzeganie higieny. Nie wiem natomiast czy używanie płynu do higieny intymnej każdego dnia kilka razy dziennie jest dobre dla zdrowia. Pomocy. https://dl.dropboxusercontent.com/u/29633660/DSC06074.JPG https://dl.dropboxusercontent.com/u/29633660/IMG_6492.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×