Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwienienie na penisie


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat i pisze do was, bo mam problem. Mam na penisie coś w rodzaju krwiaka podskórnego (zaczerwienienie na penisie - cienki pasek przez całą dolną długość prącia oraz na całych jądrach) i mam to od ponad dwóch lat, podejrzewam, że to od masturbacji. Czytałem na forum, że można to leczyć maściami, to prawda? Chciałbym pójść z tym do lekarza, ale nie pójdę, bo jestem niepełnoletni i sam nie mogę a rodzicom wstydzę się powiedzieć. Jeżeli jest jakieś rozwiązanie to proszę o pomoc w wyleczeniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Trudno określić co to jest bez badania. Możliwe, że w skutek silnej masturbacji doszło do podrażnienia skóry prącia z ewentualnym wytworzeniem się krwiaka podskórnego, albo jest to jakieś być może uczulenie. Najlepiej w tej sprawie byłoby skontaktować się z dermatologiem. Trzeba o tym porozmawiać z rodzicami i udać się do lekarza. Ewentualnie jeśli to krwiak to powinien pomóc żel na bazie heparyny (np. Lioton 1000) stosowany miejscowo, bez recepty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na penisie, a konkretnie na żołędziu zrobiły mi się zaczerwienienia. Skróa żołędzia na tych zaczerwieniach jest jakby innego koloru. Nie szczypie i nie swędzi to. Czy to jest grzybica? Mam w domu flumycon oraz tinidazolum. Czy powinienem wziac te lekarstwa na wwszelki wypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×