Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzdęty brzuch i liczne gazy a problem z wypróżnianiem


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od dawna problem ale nigdy się tym zbytnio nie przejmowałam aż do dziś gdy staje się to już uciążliwe mam problemy z wypróżnianiem się gdyż jeśli sobie nie pomoge różnymi herbatkami typu xsenna to potrafie przez ok tydzień lub półtora wogóle się nie wypróżniać do tego przez ten okres mam liczne brzydko pachnące gazy tak jakby coś tam zalegało no i oczywiście brzuch jak nadmuchany balon niewiem co może być powodem co jest od czego to się dzieje dodam że jadam normalnie o stałych godzinach proszę o odpowiedz co mam robić gdzie się udać??? Co w takich sytuacjach pomaga aby sobie pomóc???czy to cos poważnego jakaś choroba???czekam na informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć,że zaparcia to choroba przewlekła,nie minie Ci tylko moze sie powtarzać... Ja biorę syrop,bez recepty,przepisany przez lekarza Duphalac...proponuję łyżkę stołową na noc *] mi pomaga,można go brać wiele miesięcy...a szczegolnie gdy nie mozesz sie wyproznic *]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem nie zalatwiam sie sama kazde wyproznienie musze prowokowac,szczerze mam tego dosc ,ciagle lewatywy bo po herbatkach bardzo bola mnie jelita,trwa to juz zbyt dl*ugo a i rady na niewiele sie zdaja ,moze wy cos madrego doradzicie?dziekuje z gory............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem bo nie mam wielkich zaparc a przez caly dzień puszczam strasznie brzydko pachnace gazy ale to bardzo i często,a nie jem żadnych potraw smazonych i jem warzywa i owoce,wiec skąd te gazy biegunki i zawarcia na przemian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×