Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Toksyczne polekowe zapalenie ścięgien


Gość ssIG

Rekomendowane odpowiedzi

witam u mnie po zażyciu ledwie 4 tabletek  cipronexu  ból brzucha biegunka gorączka do 38 czułem promieniowanie po ciele rękach nogach na drugi dzień objawy ustąpiły ale po kolejnych  trzech dniach zaczęły sztywnieć nogi w udach pięty nawet chodzić było trudno potem jeszcze szyja plecy jakby kręgosłup zesztywniał zaczęły boleć kolana stawy i stawy w pacach u ręki ,szarpnęło  też nerwy po miesiącu jakby ustąpiło to było na przełomie 2017/18 ale od połowy marca powróciły bóle pleców szyi  i napięcia w mięśniach kręgosłupie nogach do dziś nie mogę dojść do siebie , nie jest to pierwsze doświadczenie przykre z tymi lekami w 2012 trimesan wywołał podobne  objawy choć  były trochę inne ale także uciążliwe  5 lat katorgi jakby już  prawie minęło w 2017 choć nie w 100%  i dałem się wkręcić lekarce w ten cipronex , dodatkowo próbowałem różnych leków na bóle  napięcia mięśni sztywność i nic nie pomaga co najwyżej jest jeszcze gorzej nie znalazłem leku którego zażył bym więcej jak tabletkę każdy lekarz ma swoją hipotezę diagnozę tyle że to nic nie daje na to że zaszkodził mi cipronex lekarz stwierdził że to bezpieczny lek i żądnej krzywdy nie mógł mi zrobić ,  ja wiem swoje co potwierdzają wpisy na forum , badanie na boreliozę  też zrobiłem nic nie wyszło mam zamiar zrobić jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem półtora miesiąca po odstawieniu cipronexu. Wszystkie stawy mi strzelają... a przy kolanach to jakaś tragedia. Bardzo się bałam przyjmować ten antybiotyk po przeczytaniu ulotki. Niby nic się nie działo a jednak. Niby nic nie boli ale jestem tym załamana. Nigdy nie miałam takich problemów ze stawami :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2015 miałem operację "na prostatę". W 2016 trafiłem do szpitala z objawami zawrotów głowy. Ostatecznie nic nie zdiagnozowano. Do dzisiaj mam codzienne lekkie zawroty. Kilka dni temu dostałem informację," że może Ciproneks", z zdumieniem znalazłem skopiowaną w zasobach (zawsze kopiuję takie )receptę lekarza od prostaty na Ciproneks, którą pewnie wykupiłem i "skonsumowałem" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam niektórych, bo na każdego inaczej dziala, ja mam bóle mięśni rąk i nóg po antybiotyku Zinnat, ale zamiast przerwać w trakcie kuracji po pierwszym bólu brałem parę dni. Nie róbcie tego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem 3 dni, choć przepisane miałem na 5. Od odstawienia mineły dwa tygodnie i ledwo chodzę po mieszkaniu (po schodach schodzę tylko do lekarzy obecnie), do tej pory z każdym dniem (po odstawieniu) było tylko gorzej. Wcześniej potrafiłem chodzić kilka godzin bez przerwy, obecnie po 1 minucie stania czy chodzenia po mieszkaniu bolą stawy, ścięgna i mięśnie i musze siąść.

CO najlepsze to lekarz przepisał mi ten "antybiotyk" na PODEJRZEWANE zapalenie bakteryjne, bez badań. Nie ostrzegał jednak że to takie ryzyko!!! W USA i innych krajach lekarz ma obowiązek poinformować jaki ten lek jest niebezpieczny a ogólne zalecenie jest takie żeby stosować Cipro / fluorochinolony tylko gdy żaden inny antybiotyk nie zadziała ze względu na ryzyko! Ale u nas lekarze przepisują antybiotyki "na wszelki wypadek". No i byłem sprawnym 28 latkiem a teraz prawie nie mogę chodzić!

Poszukajcie sobie w internecie hasła "Floxed" czy "Floxie". Ludzie wychodzą z tego zatrucia, choć niekiedy zajmuje to rok czy dwa. Niektórzy ludzie lądują na wózku, ale potem z niego wstają... Zależne w głównej mierze od zdolności regeneracyjnych organizmu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus przeszly bole po tym syfie? Zjadlam 5 tabletek Nolicin na infekcje drog moczowych. Teraz mam bole nog, rak, uczucie ciepla...bola mnie miesnie. Lek odstawilam tydzien temu. Kiedys bralam cipronex ale po odstawieniu puscilo. Minal tydzien i czuje ze jest coraz gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×