Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Łokieć golfisty


Gość Marek z Kielc.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek z Kielc.

Chodziłem na siłownie do czasu kiedy dowidziałem się, że mam łokieć golfisty. Tak stwierdził chirurg. Chodziłem na zabiegi magnetronic, laser, cryo, i jeszcze jedno ale wcierano mi masc przez taka słuchawke. Tzn to chyba była masc przeciw podraznieniu tej słuchawki. Teraz mam pytanie czy moge chodzić na silownię ? Nie boli mnie już to miejsce, które bolało. Pozdrawiam i dziękuje ślicznie za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Trenowalem kiedys wyczynowo rzut oszczepem i rowniez mialem problem z tzw. *lokciem golfisty*. Jezeli nie czujesz juz bolu mozesz wrocic na silownie. Jezeli przy jakims cwiczeniu czulbys ewentulanie ten bol to to cwiczenie odpusc. w moim przypadku po wyleczeniu zadne cwiczenie na silowni nie powodowalo nawrotu kontuzji. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, maksymalna dawka, którą powinnaś otrzymać to 3 zastrzyki sterydowe w miejsce stanu zapalnego, w odstępach najlepiej minimum 2 miesięcy od siebie. U mnie po 3. zastrzyku nie czuję bólu, ale wiem, że on się czai i ujawni się w momencie, kiedy nie będę oszczędzał ręki. Ostatnio raz, po drugim zastrzyku również ból poszedł sobie won, ale wystarczyło unieść pufę do góry i gotowe. Zastrzyk polega na nacięciu skóry i wycięciu chorej tkanki. Innym sposobem (również drogim) to zastrzyki z osocza bogatopłytkowego, pochodzącego z Twojej własnej krwi....takie tam znachorskie metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×