Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle podbrzusza długotrwałe i brak diagnozy


Gość justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mój problem polega na tym mam dopiero skończone 16 lat i od prawie 8 tygodni boli mnie prawa strona podbrzusza tuz koło biodra tak na dole . Przyjmowałam już mnóstwo leków miałam robione usg byłam badana przez kilku chirurgów i ginekologów lecz nie potrafiono stwierdzić co mi dolega z usg wyszło ze mam znaczna ilość bezechowego płynu w zatoce Douglasa .Zostałam skierowana do szpitala z podejrzeniem wyrostka lecz w szpitalu ordynator stwierdziła ze są to bolesne owulacje i za kilka dni przejdzie mam brać leki rozkurczowe lecz mi to nie pomaga . Przez ostatnie kilka dni ból się nasilił i przy podnoszeniu prawej nogi lub silniejszym ruchu ból się nasila .. Niekiedy ból jest nie do wytrzymania. Mocz wykazał liczne bakterie a cukier mi się obniżył . lekarze nie maja pojęcia co mi jest i zakładaj ręce twierdząc za kilka dni przejdzie. Dzis byłam znowu skierowana do szpitala ponieważ ból się nasilił przy jakim kolwiek ruchu lecz mnie nie przyjęto bo stwierdzono ze nie ma takiej potrzeby ponieważ nie gorączkuje i nie mam typowych objawów wyrostka i odesłano mnie do domu i kazano wrócić kiedy pojawia się wyraźne objawy. Proszę o jaka kolwiek rade. Z góry dziękuję za odpowiedz. Justyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ci współczuję i proponuję posiew moczu z antybiogramem gdyż dolegliwości mogą być przyczyną stanu zapalnego dróg moczowych.Jeśli to nie pomoże proponuję laparoskopię rozpoznawczą dróg rodnych,ale musisz poszukać dobrego ginekologa który wykona ten zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×