Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gdzie poddać się operacji przepukliny?


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam przepukline w okolicy podbrzusza z prawej strony .powyzej pracia Chodze z tym jakies 8 lat staram sie wciskac ja do srodka wtedy gdy mi przeszkadza . Na poczatku byl to guzik wielkosci orzecha laskowego obecnie czasami jet wielkosci cytryny a moze i wiecej . Dzis mialem pierwszy raz duzego stracha. Od poludnia czylem lekki bol brzucha Na kolacje zjadlem pierozki z miesem i po jakims czasie zaczalem miec wieksze bole brzucha i po lewej stronie.brzucha Myslalem ze to ze wzgledu na niestrawnosc Po jakim czasie zaczelo mnie piec w okolicy mojej przepukliny. Postanowilem ze wcisne ja sobie jak wczesniej . I pierwszy raz nie moglem jej wcisnac .Mordowalem sie z 30min lezac na plecach z podkulonymi nogami Pomyslalem ze bede musial jechal na ostry dyzur do szpitala Poszedlem wziac kompiel podczas kapieli walka jeszcze z 15 min bez efektow Wyszedlem z wanny polozylem sie jeszcze raz i po kolejnej probie wciskania udalo sie . Bol brzucha nie byl jakis nie do wytrzymania . Juz poczas pierwszej proby wciskania przpukliny powoli zanikl . Teraz mowei sobie ze nie ma co zwlekac i czas na zabieg Mam tylko taki problem ze za 3 dni mam rozmowe z moim przyszlym pracodawca. Na te prace czekalem bardzo dlugo i teraz nie wiem co robic Jelsi pojde na zabieg to nie bede zdolny do pracy przez kilka tygodni Pracuje przy remontach i moge stacic te prace Mam pytanie jak dlugo nie mozna pracowac ,i gdzie w okolicy Warszawy moge zrobic te operacje . Czy warto isc prywatnie i ile to kosztuje Mialem 20 lat temu operowny dysk L5-S1 jaki rodzaj znieczulenia powinienem miec. Z gory dziekuje za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×