Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na penisie pod skórą, zaraz pod żołędziem


Gość Dymek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wszechwiedzący

ludzie zal was po prostu za mocno meczyliscie freda przy onanizmie dostaliscie tak jakby zylaka pod skora nic wam bedzie oprocz lekkiego dyskomfortu w seksie pociesze raczej to nie przeszkadza po prostu nie sciskajcie tak freda przy marszczeniu ale jakies 10 osob tu piszacych z tego co poczytalem rzeczywiscie moze mie inne troche powazniejsze zmiany ale to sie d oroznic od żylaka na pale wlasnie rpobia sie szczegolnie przy glowie wojownmika a i darujcie sobie tez rozterki ze zwyklymi syfami na pale bo az was zal jak je dusicie to potem puchnie boli i trzeba troche poczekac wygoi sie pozdro dla tzrepiacych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś pod zoledziem 1,5 cm ma wystaje ponad skórę nie boli i wydaje mi się ze jest miękkie wygląda jak baaaardzo powiększona żyła mam podobne na całym penisie ale w różnym kształcie myślę że to problem z żylami słyszałem o raku prącia i się go bardzo obawiam ale oprócz guzka nie mam żadnych objawów, czasami mnie swędzi ale to raczej od przetarcia skóry przez napletek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 15 lat także jak wy wszyscy miałem kulkę na penisie. Wypowiem się krótko na ten temat, jest to nic groźnego nie ma potrzeby iść do lekarza a następnie wycinać! Powiększała się nawet do 7mm , po półtora tygodnia od zauważenia kulki wystarczy zrobić małą dziurkę w niej i wygnieść, ponieważ jest to tylko ropa która zgromadziła się pod skórką. Nie jest to nic niegroźnego! Powtarzam nie ma potrzeby iść do lekarza!!! Myślę że pomogłem, Pozdrawiam i powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2008 o 19:05, Gość Dymek napisał:

Od kilku dni poczółem niewielki guzek na penisie który znajduje się pod skórą w okolicach żołędzia. Tak go zbytnio nie czuć choć jednak da się wyczuć .... lecz jednak gdy penis jest w czsaie wzwodu to ten guzek czuć mocniej.... Nie jest on twardy. Prosiłbym o rade co mam robić i co to może być .... Z góry dziękuję i pozdrawiam

Czym prędzej zgłoś się do urologa. Może to być rak prącia. Konieczna jest konsultacja i ewentualna biopsja. Nie ma na co czekać, choroba rozwija się wolno ale coraz więcej młodych mężczyzn na to choruje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Łukasz

Witam. Ogóle to kiedy penis mi stoi to jak dotykam żołędz to czuję malutki guzek nie boli ani nic tylko jak czasem się nacisnie to trochę boli. Nie wiem co zrobić proszę o jakąś sensowną radę albo coś dziękuje........... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×