Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na penisie pod skórą, zaraz pod żołędziem


Gość Dymek

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni poczółem niewielki guzek na penisie który znajduje się pod skórą w okolicach żołędzia. Tak go zbytnio nie czuć choć jednak da się wyczuć .... lecz jednak gdy penis jest w czsaie wzwodu to ten guzek czuć mocniej.... Nie jest on twardy. Prosiłbym o rade co mam robić i co to może być .... Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Prawdopodobnie jest to tłuszczak, który należy do naczęściej występujących nowotworów łagodnych rozwijających się z tkanki podskórnej. Rośnie powoli, czasami latami i jest niebolesny. Jednak bez obejrzenia zmiany trudno ostatecznie powiedzieć co to może być. Najlepiej udać się do lekarza. Jeśli to rzeczywiście tłuszczak będzie trzeba go wyciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam chyba to samo, jest pod skora w okolicach żołędzia, ale to jest takie jak jakas żylka tyle, ze twardnieje bardziej podczas zwodu nie jest tez zaczerwienione, boje sie !!! i co to w ogole znaczyze to moze byc nowotwor lagodny?????????!!!!!!!czy zostaja jakies komplikacje po tym ?pomocy........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arnica tinctura

Witam, byłem w tej samej sytuacji. Byłem u urologa i lekarz powiedział mi ,że to jest opryszczka narządów płciowych. Zalecił mi zastrzyki dożylnie. Po tygodniu guzek zaczął znikać, ale opryszczka niezniwelowała się całkowicie. Od czasu do czasu występuje na ustach ale to inny typ wirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i co robicie z tym problemem? Opisujcie co Wam lekarze mówią itd. Zainteresowanych jest znacznie większe niż wam się wydaje. Ja mam podobny problem tj. guzek podłużny poprzeczny dt.1,5cm zaraz pod żołędziem w wzwodzie znacznie się uwydatnia co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważłem to u siebie pod żołędziem, wyglądała jak zwykła chrosta wypełniona wodą, jednak po naciskaniu trochę boli tak jakby było to zespolone z jakąś żyłką. Miałem nadzieje że samo zniknie ale po poł roku robi sie coraz wieksze. Na poczatku mialo ze 3mm teraz z 6mm. Konkretnie do jakiego lekarza się z tym udac do urologa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast miałem operację na stulejkę, a następnie na na załupek, wycieli mi kawał skóry z napletka i wsadzili szwy które się oczywiście nie roztopiły (bo ich na takie ni stać). Goiło się strasznie długo, i kiedy wyciągnąłem sobie te szwy (obrzydliwie niekomfortowe to było) okazało się że w różnych miejscach mam stwardniały napletek, a także małe zgrubienie w miejscu gdzie było kiedyś wędzidełko (zostało całkowicie wycięte). Sprawiało mi to ogromny ból więc odbycie stosunku było prawie niemożliwe. Z czasem się do tego przyzwyczaiłem, myślałem że zniknie, ale nie znikło. Minęły już dwa lata i poczułem nowe zgrubienie od spodu żołędzi (obok miejsca gdzie było wędzidełko. Nie czuję jakiegoś strasznego bólu, ale ogromny dyskomfort, no i w żadnym wypadku nie mogę sobie pozwolić na szybką jazdę... Czy to możliwe, że koleś, który mnie operował mógł przenieść na mnie jakąś chorobę od innej operowanej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ... moj ukochany maz to ma....lekarz powiedzial ze jest kilka mozliwosci..opryszczka..ale wtedy ja tez bym ja miala wiec raczej odpada..moze to tez byc rak...maz dostal masc ktora ma smarowac guzek przez 14 dni...jezeli sie nie zmiejszy..bedzie mial badania na raka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×