Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krew i biegunki po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość desperate

Rekomendowane odpowiedzi

Gość desperate

Witam, miesiąc temu (24.11.2013r.) miałam usuwany pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową. Często miewam bardzo luźne stolce, niezależnie od tego, co jadłam. Na wielu forach jest napisane, że po miesiącu można wrócić do swoich wcześniejszych przyzwyczajeń (żywieniowych oraz alkohol). W sobotę 21.12.2013r. napiłam się alkoholu. A w czasie świąt (wczoraj i dzisiaj) zjadłam !niedużo! smażonych potraw, właściwie to tylko kilka pierogów oraz krokieta (przepraszam, za takie szczegóły, ale bardzo jestem ciekawa, co mi dolega). Otóż, dzisiaj przy oddaniu stolca (jak woda), zauważyłam trochę krwi, co się wcześniej nie zdarzało, następny stolec już był bez krwi, aczkolwiek dalej wodnisty. Czy te potrawy, które zjadłam mogły się do tego przyczynić? To bardzo pilne, gdyż w piątek wyjeżdżam na Sylwestra i chciałabym mniej więcej wiedzieć, co mi jest. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Raczej potrawy do tego się nie przyczyniły. Być może ma Pani żylaki odbytu i przez wodnisty stolec doszło do podrażnienia ich co spowodowało niewielkie krwawienie. Jeśli takie sytuacje będą się powtarzać trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×