Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekłe zapalenie prostaty


Gość sgc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 28 lat. Chciałem tylko napisać, że po długim diagnozowaniu wyszło mi zapalenie prostaty. Przewlekłe. Choroba sobie żyje wlasnym życiem, szkoda czasu na urologów i antybiotyki, które nic nie dają.. Chłopaki piszą, że leczą się rok, dwa, trzy - bez rezultatu. Nie wiem czy dam tak radę. Ten ból jest niemiłosierny - kłucie w podbrzuszu, ogromny dyskomfort podczas siedzenia, leżenia, stania. Zdrowie odżywianie też niewiele pomaga. Nie pije alkoholu odkąd się to zaczęło czyli od 8 miechów. Najlepsze jest to, że przy sikaniu mnie niewiele boli i to tylko czasem pod sam koniec. Strumień zazwyczaj ok, ale bóle podbrzusza, te kłucia nieporównywalnie większe. Promieniują AŻ DO ZOŁĄDKA... Zastanawiam się tylko czy to dziewczyna mnie zaraziła czy sam się do tego doprowadziłem brakiem ruchu i piciem sporej ilości piwa / red bulli.. Czasem jak trochę podbrzusze puszcza to wtedy bardziej kłuje w okolicach prawej nerki.. Posiewy wyszły jałowe... Eh, masakra z tym. Jeśli ktoś przechodził coś podobnego i udało mu się z tego wyjść, proszę niech napisze.. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc jak czytam twoj wpis to troche mi sie przypomina moj przypadek podobne objawy i diagnoza niebakteryjne zapalenie prostaty. Ale.... po 7 latach leczenia okazalo sie ze nie mam zapalenia :) a moja dolegliwosc nazywa sie dyfunkcja miesni dna miednicy i odziwo zostala zdiagnozowana nie przez urologa. od wielu lat zapomnialem o bolu i innych rzeczach. jesli chcesz wiecej info zapraszam do kontaktu na email pbakowski@hotmail.co.uk pozdrawiam P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem wszystkiego-od domowych sposobów po dawkowanie zwiększonej dawki leków na receptę . Po pół roku nie zauważałem żadnych zmian a tym bardziej poprawy. Walczyłem z nawracającym przewlekłym zapaleniem prostaty , które w czasie największego nasilenia leczono silnymi antybiotykami . Raz zastosowałem (wtedy już było mi wszystko obojętne ) tabletki firmy Sterko - moje dolegliwości momentalnie nie ustąpiły , ale rozwój objawów ustał. Co w moim przypadku jest wielki sukcesem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×