Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żołędzia w wzwodzie


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu gdy zsunę napletek z żołędzia, żołądź momentalnie powiększa swoją objętość, jego kolor jest taki mocny czerwony, jakby spuchnięty (tylko podczas wzwodu). Nie wiem czy to normalne, ale po dotknięciu samego żołędzia (gdy jest mokry) odczuwam ból... Zsuwanie napletka nie sprawia mi bulów, lecz wydaje mi się że jego skóra jest nieco za długa, ponieważ po zsunięciu zostaje pewna ilość skóry za żołędziem. Podczas wzwodu odczuwam w tym miejscu ból, tak jakby skóra z napletka była za wąska na objętość penisa i uciska w tym miejscu (za żołędziem). Czy to jest jakieś schorzenie? Można leczyć to samemu? PS: Mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze ściągnięciem napletka do rowka nie mam problemu ale tam później czuję ucisk nie aż taki mocny, ale czuję.... czy to normalne że żołędź boli jak się go dotknie? I czy to zwężenie, które uciska można wyleczyć samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój żołądź podczas wzwodu robi się czerwony czy to normalne? był też wrażliwy na dotyk i gdy go dotknąłem to było takie dziwne uczucie ale zsunąłem go podczas spoczynku i chodziłem z odsłoniętym żołędziem i jest lepiej. Tylko mam taki problem bo gdy mój penis staje to napletek sam się nie zsuwa tylko muszę mu pomóc i nie schodzi tak lekko a podczas spoczynku schodzi idealnie. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek!!!!!!!

Mam 13 lat. Napletek schodzi i wchodzi przy pomocy dloni ale bez bolesnie. Ale gdy juz jest zsuniety zoledz boli mnie gdy go dotykam . Prosze o pomoc nie chce o tym mowic rodzica. Czy napletek powinie schodzic sam? moze mam stulejke? a moze poprostu powinienem go przyzwyczajac do dotyku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×