Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za mała przepuklina czy błąd operacji?


Gość Waldek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to jeszcze raz ja.Dzisiaj byłem u trzeciego chirurga obejrzał moja przepuklinę i powiedział, że jest zbyt mała żeby ją operować. Zaproponował żebym przyszedł za pół roku jednocześnie powiedział że mogę pracować na budowie i mogę dźwigać ciężary.Wcześniej lekarz w szpitalu wojewódzkim powiedział że przyjmie mnie na operacje jak schudnę.Co mam robić?Jeden lekarz ze szpitala miejskiego powiedział że przepuklina jest za mała.To już trzeci lekarz który odmawia mi operacji.Lekarz rodzinny powiedział że przy drugiej przepuklinie nawrotowej powinni wszyć siatkę czego nie zrobili, *powiedział tez że cytuje:spieprzyli robotę* i Ci lekarze boja się po nim poprawiać.!Mam pytanie czy lekarz drugim razem popełnił błąd nie wszywając siatki.Co mam robić do kogo mam się udać po poradę jestem już bezsilny boje się że to może skończyć moja śmiercią.Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do decyzji w sprawie wszycia siatki w czasie plastyki przepukliny podejmuje ją chirurg operujący. Nie można dyskutować w tej sprawie i krytykować postępowania jeśli nie było się w czasie tego zabiegu i nie ma się w tym względzie odpowiedniego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×