Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha przy zespole jelita drażliwego


Gość zdesperowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zdesperowana

Hej, jakos dziwnie sie.czuje w ostatnie dni. Mam zdjagnozowany zespol jelita drazliwego ze wzgledu na to, ze moje stolce sa dziwne i mam depresje (na tej podstawie lekarz POZ zdiagnozował ZJD) . Raz sa ok, jak sie stresuje to sa bardziej miekkie, a jak jesteklm wyluzowana, to bobki jakbym miala zaparcie. Choruje tez na zgage. Do tego ostatnio zaobserwowalam w kale resztki jakis skorek (z winogronami juz sie wyjasnilo *)) , pokryzionych orzechow, kukurydzy. Stolec ma barwe ok od jasno brazowej normalnie do ciemno brazowej w wypadku zaparc. Co mnie zamiepokoilo, to pojawiajacy sie kstatnio bol w lewym gornym kwadracie brzucha, Bardzo wysoko, pod biustem. Jakos nie wiem jak zlokalizowac ten bol. Jest to bol jakby pod lewym zebrem, ale jak dotykam tego zebra, to ono pobolewa (nie ma mozliwosci, by bylo zlamane), a takze lekki bol po srodku brzucha. Dodatkowo pobolewaja mnie plecy pod lewa lopatka, ale.to taki bol napadowy, nie trwa.caly czas. Wszystkie dolegliwosci sa lekkie. Nie utrudnoaja funkcjonowania. Ostatnio do moich problemow doszly lekkie mdlosci. Czasem bez przyczyny, np po obudzeniu sie. Ciaze wykluczylam. I mam pytanie: co to moze byc? Internet takie bole opisuje jako raka trzustki lub zoladka. Ponoć właśnie w raku żołądka występują mdłości i lekkie bóle brzucha. Ale moze to cos innego? Skutek ZJD ? Coz z zoladkiem? Prosze o rade. Wykonac jakies badania, czy sobie odpuscic? Moze jakas lekkostrawna dieta? 2 tyg temu z zalecenia lekarza robilam 2 testy apteczne z krwi na obecnosc bakterii helicobacter. Oba wyszly ujemne. Czy sa wiarygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coach outlet

There are some interesting closing dates in this article but I don? know if I see all of them middle to heart. There*s some validity however I*ll take hold opinion until I look into it further. Good article , thanks and we want more! Added to FeedBurner as properly coach outlet http://www.coachhandbagsnew-2014.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×