Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dlaczego trzeba tak długo czekać na operację woreczka żółciowego?


Gość dorotka25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dorotka25

Silne bóle mam już od 1,5 roku. Lekarze z pogotowia wtedy stwierdzili nerwicę(październik 07). Leczyłam się na nią dopóki nie zaszłam w drugą ciążę (luty 08) Miałam ataki do kwietnia, potem ustały. Po porodzie znowu takie ataki, nie do wytrzymania. Kilkugodzinne. Myślałam że to ta nerwica ale było coraz gorzej i w końcu pojechałam do szpitala (styczeń2009). Stwierdzono stan zapalny woreczka i liczne złogi. Prawdopodobnie kamienie też są w drogach żółciowych. Tylko nie rozumiem dlaczego termin operacji wyznaczono mi na koniec kwietnia. Mam ataki dosłownie na granicy wytrzymałości. One mnie wykańczają. Nie mam siły nawet nakarmić malca. Dlaczego muszę tyle czekać na tą operację? wtedy nie zrobiono jej bo w żołądku było za dużo treści pokarmowej. Ale przy każdym ataku żołądek nie jest pusty. Dlaczego nie można zostać w szpitalu wtedy kiedy jest atak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewa domańska z bydgoszczy

niewiem czemu ale tesz mam tą samąchorobe i gdy mam ataki to ja lerze 3 tygodnie w szpitalu bo zaras mam terz ostre zapalenie trzustki i uszkodzona wątrobe no i dodatek to żułtaczka i jestem w tym momencie w szpitalu tesz czeka mnie operacja bo usuna mi woreczek rzułcowy a rze mam wysoki stan niedoczynnosc tarczycy to musze to najpietrw troche podleczyc bo inaczej terz niechca mnie operowac mam dosc tej horoby tych buli od kamieni pozdrawiam i rzycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×