Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa a naczyniak w trzonie kręgosłupa


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Od czterech miesięcy boli mnie odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa. Ból promieniuje do prawej nogi. Początkowo przez pierwszy miesiąc ból był na tyle silny, że nie dałam rady chodzić, nawet pójście do toalety sprawiało mi okropny ból. Kręgosłup nie bolał mi jedynie podczas leżenia na plecach. Ortopeda i neurolog podejrzewali dyskopatię dlatego dostałam skierowanie na rehabilitację, jednak ona niewiele mi pomogła. Teraz po prawie czterech miesiącach nadal odczuwam ból, jeden dzień ból jest silniejszy, drugiego dnia trochę lżejszy ale wciąż dosyć silny. Tydzień temu zrobiłam Rezonans Magnetyczny tego odcinka kręgosłupa. Okazało się, że żadnych przepuklin ani tym podobnych nie ma. Wynik badania wyszedł prawidłowy z wyjątkiem naczyniaka w trzonie L3. Czy ten naczyniak może być przyczyną aż takich dolegliwości? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość baumator@gmail.com

Tak , nie jestem lekarzem ale też mam naczyniaka th6 . Ból promieniuje do mostka , obojczyków. Ból jest taki dziwny . Dziwny ponieważ odczuwam go jak by płynął . Mam na myśli promieniujący ból po kościach . Obecnie szukam metody na wyleczenie . Jestem po 2 rezonansach, tomografii , konsultacji neurochirurgicznej . Neurochirurg zaliczył mnie do operacji . Jutro idę do ortopedy . Po wizycie u ortopedy zostanie mi onkolog. Z mojego doświadczenia wiem że naczyniak w trzonie th6 potrafi zniszczyć życie. Schudłem 14kg o psychice nie wspomnę . Każdy ból w klatce kojarzy się z zawałem . Byłem u gastrologa, kardiologa, Kardiolodzy wykluczyli choroby wieńcowe . Gastrolog stwierdził bakterie Helikobacteropyroli . Zażyłem kuracje antybiotykową. Co się okazuje mój naczyniak zajmuje prawie w całości krąg . Boli i wierzę że to gówno trzeba wyleczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szitan@orange.pl

Bumator@Gmail.com Jak sprawa z twoim naczyniakiem się zakończyła. Też mam na odcinku th 6. Klatka boli też. Raz myślałem ze mam zawał. Klatka nieraz strasznie boli. Zanim postawiono diagnozę odwiedziłem multum lekarzy. Wyszło przez przypadek jak zrobiłem prywatnie RM. Bo już rady nie dawałem. 20 mm ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×