Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz na piersi (na brodawce) u chłopca


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Ten guz, kulka na brodawce sutkowej jest naturalny, wielu chlopcow ma taki problem. Tez w wieku 12 lat mialem taki problem. Tez sie balem ale po jakims czasie to zniklo. Polecam takze zajsc do jakiegos lekaza ( napewno wie wiecej niz ja). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam 11 lat i wyczuwam mały guzek na lewej piersi średnicy ok. pół cm. Boję się trochę, bo wyczytałem, że to może być ropień. Co prawda uspokoiłem się czytając komentarze... do lekarza jednak nie zamierzam iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego się bać, jakieś pół roku temu pojawiło mi się to na prawym sutku i lekarz powiedział że to ustąpi samo i że to proces dojrzewania. Po jakimś czasie to się tak jakby "spłaszczyło" i już tego nie czuć. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chłopakiem mam prawie 13 lat i mam podobny problem. 

Małego guzka pod lewym sutkiem.  Jest on umiejscowiony dokładnie pod nim.  Widziałem odpowiedzi innych i mam nadzieje że to jest normalne w okresie dojrzewania. Prosił bym o jakąś konkretną odpowiedz.  Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2011 o 15:59, Gość Adrian napisał:

Witam. Mam 14 lat. Jakoś tydzień temu przez lekkie muśnięcie na lewym sutku wyczułem mały guzek. Boli tylko jak się mocno przyciśnie lub lekko muśnie. Guzek się nie zmienia. Czy to zniknie? Powiedzieć o tym mamie i iść do lekarza?

Też tak miałem to normalne. Guzek zniknie a następnie pojawi się 2  na 2 sutku to naturalne zjawisko spokojnie nic ci nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubert
W dniu 10.10.2012 o 17:01, Gość Patryk napisał:

 

Witam, mam guzka jak go dotknę to trochę boli boli mnie od czasu jak o tym pomyśle lewa pierś kuzek jest na prawej oczywiście boję się co to może być czasem mi rośnie i jest blisko skóry czasem daleko czy to coś poważnego czy to dorastanie potrzebuje pilnej odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubert
Teraz, Gość Hubert napisał:

Witam, mam guzka jak go dotknę to trochę boli boli mnie od czasu jak o tym pomyśle lewa pierś kuzek jest na prawej oczywiście boję się co to może być czasem mi rośnie i jest blisko skóry czasem daleko czy to coś poważnego czy to dorastanie potrzebuje pilnej odpowiedzi

 

Mam 12,5 lat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×