Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakrzepy w żylach po nieudanej opercji usunięcia żylaków


Gość Kamil z Londynu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil z Londynu.

Tydzien temu mialem zabieg usuniecia zylakow szpital przy generalnej anestezji w Wielkiej Brytanii. Zabieg ten mial byc przy uzyciu lasera. Nacieto mi noge z boku kolana i wsunieto aparature ( nie znam poprawnej nazwy tego czym mialy byc zylaki usuniete ) i po wcisnieciu pedala okazalo sie ze laser nie dziala. Gdy sie przebudzilem wypuszczono mnie do domu i powiedziano mi ze operacja odbedzie sie ponownie kiedy dostana sprawnie dzialajacy laser. Minelo kilka dni i pojawily mi sie skrzepy w zylach ktore mialy byc usuniete ( zamkniete ? ) Jest ich naprawde duzo, dochodzi do tego jeszcze stan zapalny zyl przez ktory naprawde cierpie z bolu. Dzis lekarz ktory to zrobil po obejrzeniu mojej nogi i zrobieniu ultrasound scan aby upewnic sie czy nie mam DVT poinformowal mnie ze mam szczescie w nieszczesciu - mianowicie - opercji nie bedzie bo przez to ze mam skrzepy, skrzepy te spowoduja i juz czesciowo spowodowaly zamkniecie sie zylakow. Brzmi to niewiarygodnie dlatego pytam Was - czy zakrzepy w zylach moga spowodowac zamkniecie zyly ? Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×