Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak pęcherzyka żółciowego a odżywki białkowe


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,ponieważ po usunięciu woreczka straciłem dużą masę ciała(biegunki,lekka dieta wątrobowa itp) chciałbym jakoś tę stratę odbudować stosując treningi siłowe i spożywając dodatkowo odżywki białkowe powodujące wzrost wagi i masy mięśniowej. Codzienna dieta niestety nie powoduje u mnie wzrostu masy ciała.Mam pytanie czy są przeciwwskazania do stosowania takich preparatów w mojej sytuacji..Podaje przykładowy skład takiego preparatu:Dzienne spożycie to ok 200 g .Wartość energetyczna na 100 g= 1607 kJ/ 384 kcal Białko 15 g Węglowodany 80 g w tym cukry 33,8 g Tłuszcz 0,5 g 0,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,32 g Błonnik pokarmowy 0 g Monohydrat kreatyny 1500 mg Tauryna 500 mg Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedź.Z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie!zastanawiam się czy to nie wpłynie jakoś negatywnie na organizm?czy znowu nie zaczną się tworzyć dziwne ,,głazy,,*-) albo nie zaszkodzi to wątrobie....Dl*a pewności chyba się udam do jakiegoś specjalisty,tylko póki co,to czasu na to nie mam*-(pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że miałem kłopoty z refluksem żółciowym,natomiast stosowanie ursofalku pomoglo i na chwile obecną nie mam objawów,boję się jednak że po odżywkach sytuacja może się powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych mogę powiedzieć,że jestem po konsultacji i lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań do stosowania takich preparatów.Prosił jednak zwrócić uwagę na samopoczucie i toleracje indywidualną organizmu,i powiedział że nie stosować zbyt dużych dawek.Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×