Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone żyły na penisie i osłabiona erekcja


Gość mzaawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakis czas temu podczas wytrysku poczulem silny bol w okolicach lewej pachwiny, po szybkich oględzinach zauważyłem zaczerwienienie naczyn krwionosnych moszny po jakims czasie pojawila sie tez plamka na żołędziu (z lewej strony) oraz jakis czas potem bezbarwna wysypka. oba objawy ustapily, jednak po pewnym czasie z całym zestawem bóli w miednicy zgłosiłem się do urologa. diagnoza: zapalenei prostaty. brałem już chyba wszystkie leki, miałem niektóre objawy zapalenia prostaty jednak mam wrażenie, że z.p. pojawiło się jakby przy okazji (wydawało się być lekkie, co twierdzę czytając historie ludzi mających tę chorobę). Poza tym wystąpiły objawy nie mające związku z zapaleniem prostaty oraz nie wystąpiły wszystkie objawy zapalenia prostaty, więc mniejsza o to zapalenie. choroba moja polega na tym, że: 1. Mam ZNACZNIE powiększone żyły na penisie oraz zaczerwienione naczynka krwionośne na penisie oraz na mosznie 2. Moja erekcja jest znacznie osłabiona, tzn trudniej ją osiągnąć i czasem utrzymać a czasami po stosunku penis jest zaróżowiony i nie mogę osiągnąć erekcji powtórnie (dotychczas nie miałem problemu z osiąganiem kilku-kilkunastu erekcji/wytrysków pod rząd) 3. Lewa strona prącia wyraźnie puchnie - widoczne jest to w zasadzie w każdej *fazie*, a szczególnie w czasie osiągania erekcji (pomiędzy stanem spoczynku a stanem pełnej erekcji). 4. Odczuwam bóle w całym lewym pośladku oraz w pachwinie (ten w pachwinie przypomina ból jaki czuje się ok 10 minut po otrzymaniu kopnięcia w jądra). Czasami bóle nagle ustają oraz jednocześnie następuje kompletna niemożliwość osiągnięcia erekcji. Trwa to zazwyczaj 1 dzień i powtarza się co tydzień - trzy. dziwne. 5. Czuję pulsowanie w lewej pachwinie. 6. Stan pogarsza się pod wpływem niskich temperatur (szczególnie podczas przemrożenia stóp) ale nie od razu, dopiero po paru/parunastu godzinach, natomiast pod wpływem wysokich temperatur ból wzmaga się natychmiast i obejmuje często także prostatę oraz w skrajnych przypadkach prawą pachwinę. 7. Siedzenie oraz dłuższe spacery powodują bóle. Siedzenie - ból w udzie, chodzenie - w pachwinie. Wzmagają też pulsowanie. 8. Wykonałem chyba wszystkie możliwe badania pod kątem urologicznym - posiew nasienia, badanie moczu, badanie nasienia na obecność leukocytów, usg doppler, testosteron, ob, crp, keratyninę i tak dalej. ostatnio zrobilem nawet TOMOGRAFIĘ MIEDNICY I NIE WYKAZANO ŻADNYCH NIEPOKOJĄCYCH ZMIAN. inne badania nie wykryły bakterii ani stanu zapalnego (leukocyty w 3 badaniach kolejno: 10, 4, 6). urolodzy są bezradni. a ja chyba oszaleję (to już 9 miesiąc choroby). RATUNKU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×