Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rehabilitacja po operacji kręgosłupa lędźwiowego


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2017 o 09:29, Gość Bea napisał:

Ja też szukam dobrej rehabilitacji pooperacyjnej w Warszawie (po 3mc od operacji).

Polecam Centrum Rehabilitacji Kimed na Pradze- mają szeroki wachlarz zabiegów. Ja do nich chodzę miedzy innymi na hydroterapię. Jeśli chodzi o rehabilitację pooperacyjną to moim zdaniem mają najlepszych fizjoterapeutów od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2018 o 23:58, Gość Kuba napisał:

Witam

Ja jestem 6 tygodni po operacji kregoslupa metoda TLIF bez śrub. Rehabilitacje juz mialem na trzeci dzień po operacji. Do tego mam nosić gorset 8 tygodni i zdejmować go tylko do ćwiczeń i kąpieli. 

Jeśli ktoś ma ochote wymienic sie podobnymi informacjami to zapraszam do rozmowy.

Zdrowka zycze 

Napisz coś więcej o tej metodzie Tlif bez śrub - to chyba jakaś nowość,albo coś pokreciles.

Operacja Tlif bez śrub !? to chyba coś nowego,napisz coś więcej co to za nowa metoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2018 o 11:43, Gość lga napisał:

Operacja Tlif bez śrub !? to chyba coś nowego,napisz coś więcej co to za nowa metoda 

Juz taka nowa metoda to nie jest tylko naprawde nieliczni specjalisci ja wykonują. Polega na bardzo malym cieciu tkanek i wejsciu od bocznej bolacej strony minimalnie od srodka kregoslupa. Pozniej wprowadzaja maly implant ktory ma w sobie otwory i jest wypelniony czyms co powoduje zrost kostny przez to jest unikniecie wkrecenia srub. Przed wczepieniem tego implantu jest w miare usuwany caly ten dysk na tyle ile jest to mozliwe. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×