Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bąbel na penisie


Gość tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. mam 17 lat i mam problem. na dole penisa wyskoczylo mi cos w rodzaju bąbla. a w sume zbiegiem czasu powstaly 2 polączone ze soba guzy;/ Co z tym mam zrobic? przez jakies 3 dni rosly a teraz stoja w miejscu. ich srednica to ok 8 mm. jezeli to dotke to boli. co to moze byc? prosze o szybka odp;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam 13 lat mam problem zauważyłem że na moim członku pojawił się jakiś pierścień z małych bąbelków od strony jąder jest i około do połowy pomocy(mam nadzieje że nie jestem mutantem :*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zrozpaczony

Witam serdecznie, Mój problem ma charakter złożony. 3 tygodnie temu byłem u dermatologa. Pani stwierdziła, że zmiany skórne występujące na moim penisie to najprawdopodobniej brodawki o charakterze wirusowym i zaleciła stosowanie Condyline. Stosowałem je do tej pory 3 razy wedle zaleceń lekarza i zawartych w ulotce. Po 2 tygodniu na spodzie żołędzia wytowrzyła mi się ranka. Lek stosowałem dalej w tym tygodniu omijając zakażone miejsce. Ranka się goiła, chociaż wyczuwałem nieprzyjemny zapach z penisa. Wczoraj wieczorem przy nakładaniu kolejnej porcji leku(ostatni dzień 3 kuracji) zauważyłem wielki czerwony bąbel nabiegnięty krwią. Nigdy nie smarowałem tego miejsca! Jestem przerażony... Zmiana boli szczególnie podczas wzwodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam problem polega on na tym ze pewnego razu przy kapieli zauwazylem *syfek* na penisie taki z bialym lebkiem byl dosyc spory wiec go wydusilem myslalem ze nic takiego gdy poszedlem skorzystac z toalety przerazilem sie zobaczylem *wielkiego* bąbla srednica mniej niz 1cm wystraszylem sie , wydusilem go znow wylecialo wiecej tego bialego *osadu* z czasem gulka caly czas rosła a ja robilem oklady z rivanolu wydawalo mi sie troche pomagalo , 3 dni po tym wszystkim zauwazylem ze sie troche zmniejszyla lecz zrobil sie strupek ktory po 1 dniu odpadl , tutaj juz moje przerazenie zaczelo opadac ,gulka zaczela robic sie coraz mniejsza , az nagle znowu sie zaczynala strupic i powiekszac ,gdy dzisiaj to wydusilem wylecialo troche krwi i bialego *osadu* po wyduszeniu robi sie male a po kilku sekundach powraca do duzego rozmiaru ,nie wiem co sie dzieje dbam o higienie mam 14 lat nie wiem co zrobic :(pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15Lat wyskoczyło mi coś na czlonku wygląda to na kroste.... wycisnełem to ale nie da rady do konca ponieważ leci z tego krew.... i zostaje mala kuleczka wyglądająca na guza..... co to może być? prosze o szybką odpowiedz ponieważ spodziewam się czegoś poważnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek

od dlugiego czasu mam cos na penisie i jadrach wyglada jak kaszaki lub jakies bable,bylem u lekarza i powiedzial mi ze to nadmiar gruczolow pisze bo wole sie upewnic i spytac czy to mozna jakos usunac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 13 lat i również mam czerwonego bąbla na penisie,gdy się kąpałem zauważyłem go a na nim taka biała kropka gdy dotknełem tego bąbla to nie bolało ale ta biała kropka przykleiła mi sie do palca.Puźniej znów pojawiła sie tak kropka i tak na okrągło niewiem co robić czy mam powiedzieć to rodzicom(przyznaje że troche się wstydze powiedzieć ale jak to cos poważnego to powiem).I jeszcze mam pilne pytanie od czego to mogło nastąpić PROSZE PILNIE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ POMOCY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problem mam 15 lat i koło mojich klejnotów są sywki jeden to juz taki dózy i małe jest ch koło 10 takich krostek nie chce isc do lekarza jak kazdy z nas no i co stym zrobic ??pomocy!!! a te krosti panowie macie przez maturbacjie na kutasie to pod jajkami *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja wie cie co pokazałem memu tatowi co ja to mam pomyslałem moze tez cos takiego miał i pokazałem to wzioł mi to tribiotic posmarował to jest dobra masc zobaczymy jutro rano ... i jeszcze jedno nie bojcie sie bo to nie wstyd ja to mam koło jaj wiec jaj nie widział ale mi ulzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam krostkę, jakby pryszcz z białym środkiem, nie mogę tego wycisną. Umiejscowione jest to pod ujściem cewki moczowej w tym rowku, po której *suwa się* wędzidełko. Czy to jakiś zaczopowany gruczoł łojowy, czym to smarować??? Proszę o pomoc, wiem, że powinienem udać się do lekarza ale może jakiś Rivanol lub Gencjana pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od kilku dni na penisie pojawiło mi się dziwne coś. Nie wiem, czy to jakaś krosta, czy jakiś bąbel, czy co, oraz nie mam pojęcia czy to coś poważnego. Jestem dosyć młody i nie chciałbym żadnych powiłkłań, więc zamieszczam również zdjęcie. http://imageshack.us/scaled/thumb/407/8ddo.png Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Niestety załączone zdjęcie nie otwiera się. Bez obejrzenia oraz zbadania nie jest możliwe określenie rodzaju zmiany. Proszę udać się do lekarza, który będzie miał możliwość zbadania. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×