Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk i zatykanie w klatce piersiowej podczas jedzenia i picia


Gość alagyrd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alagyrd

Witam mam pytanie od paru dni podczas picia i przyjmowania pokarmów zatyka mnie czuje pewien ucisk na koncu klatki piersiowej tuż pod splotem słonecznym, po za tym często mi sie *beka* w ostatnim czasie przyjmowałem dużo wody jakieś 5 l dziennie przy małej ilości pokarmów. przed ukazaniem sie obiaw jadłem lazanie z góry dziekuje za odp Dodam ze dzieje sie to po raz pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez radze tak jak moja po przedniczka zglosic sie do specjalisty,mianowicie zrobic sobie gastroskopie ,ja mam 21 lat i sama w ostatniej chwili po gastroskopi dowiedzialam sie ze mam rak zoladka ,przy czym jestem po operacji usuniecia zoladka wpustu ,przewodu pokarmowego ,sledzionej i wezlow chlonnych.zglos sie nie zwlocznie do dobrego lekarza bo mialam identyczne objawy.pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STATYWYGA

Pieprzenie Nie słuchaj internet to tylko ogłupianie masz przepukline przełyku to nie rak ale boli idź dobrego lekarza Przepuklina przełyku to nie rak sam mam teraz kolejny atak powód to zarzucanie treści pokarmowej po prostu jak zołaadek podraznisz to emituje on kwasy i inne świństwa do przełyku tego nie leczy się operacyjnie trzeba z tym zyć co pić ramigas dwa razy dziennie lub inne srodki zmniejszajace kwas można też nospe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×