Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęk penisa po stosunku


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie jestem pewny, czy aby na pewno powinienem pisać tutaj, aczkolwiek nie znam innego serwisu tego typu. Problem mój dotyczy penisa. Po ostatnim stosunku, po czasie nie dłuższym niż 1-2 godziny pojawił się *obrzęk?* penisa. Żołądź jest zmieniona, mam jakby *zmarszczoną skórę* i bardzo zaczerwienioną na całej powierzchni żołędzi za wyjątkiem bliskiej okolicy ujścia cewki moczowej. Skóra napletka od żołędzi do połowy długości penisa (po ściągnięciu z żołędzi) jest również dość opuchnięta, dodatkowo sam proces ściągania skóry boli (ból jednak jest do wytrzymania). Jakby tego było mało, miejsca opuchnięte skóry napletka strasznie swędzą, dotyk daje ulgę jednak swędzieć nie przestaje. Oprócz tego odczuwam nieustające zwilżenie w okolicy rowka żołędzi (delikatne pokrycie białym, dość leistym śluzem). Pojawiło to się wczoraj w godzinach popołudniowych, do teraz nie widzę żadnych zmian (ani pozytywnych, ani negatywnych) Czego to może być przyczyna? Czy mam cierpliwie czekać dbając o higienę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to tylko obrzęk spowodowany zbyt agresywnym stosunkiem seksualnym powinien wycofać się samoistnie po 1-2 dniach. Jeśli jednak jest to jakiegoś typu zakażenie (np. grzybicze) radziłbym skontaktować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×