Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pod żebrami podczas wysiłku fizycznego


Gość oldsoul

Rekomendowane odpowiedzi

Biegam od kwietnia 2012 roku. 1 Listopada podczas treningu nastąpił ból w prawym boku pod żebrami, który uniemożliwił bieganie. Od tego czasu zawsze w tym samym czasie pojawia się ten sam ból w prawym boku, zaraz pod ostatnim żebrem ( nie umiem go dokładnie zlokalizować, ugniatanie nie powoduje dodatkowego bólu itd.). Podobnie jak kolka jednak nie przechodzi. Badałem wszystko: 2x USG wszystko w idealnym porządku, badania krwi ogólne i próby wątrobowe w idealnym porządku. Ból nadal nie ustępuje podczas wysiłku. Pojawia się po około 15 minutach biegu w zależności od tempa. Ostatnio nawet odczuwalny podczas pływania na basenie. Biorę magnez, to jednak nie przynosi efektów. Wydaje mi się że pomaga doraźnie 1 tab. no-spy 30 minut przed treningiem. Jednak to tylko doraźnie... Proszę o pomoc, męczę się z tym już bardzo długo. Lekarze nie potrafią pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie cokolwiek na temat tego bólu? Diagnozowałam, pytałam, próbowalam na wszystkie sposoby.. nic nie pomaga, żadnych wskazówek, żeby to wyleczyć, wszystko zdrowe, w normie prawidłowo, a męczę się z tym bólem podczas biegania już od roku. Może ktokolwiek miał ten problem i w jakikolwiek sie go pozbył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×