Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawroty torbieli i polipy endometrium


Gość bernadka2020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bernadka2020

Pojawiały się od kąd miałam pierwszy okres często torbiele ,miałam polipy endometrium i zabieg łyżeczkowania, nawet po zabiegu doszło do przekształcenia ciałka żółtego w torbiel ,zmieniam często lekarzy ginekologów bo nie umieją mi pomóż, jeden twierdził że mam nie dorozwój jajników, mam zaledwie 18 lat zaznacze że w wieku 12 lat miałam wykształcone piersi i ogromny trądzik , krwawić rozpoczełam w wieku 14 lat, mam ostatnio częste bóle miednicy mniejszej lekarz rodzinny twierdzi że to początki endometriozy ,poniewaz od zawsze mialam miesiaczki po 2-3 tygodnie calkowicie rozlegulowane i bolesne, w dzien krwawienia po braniu luteiny zrobilam badania hormonalne ktore wyszly dobrze , mam problemy z parciem na mocz i bakterie liczne w moczu , bardzo liczne nabłonki płaskie, leukocyty 10-20 w polu widzenia tak samo krwinki czerwone crp jest trzy krotkie powiększone, posiew wskazał na brak bakterii , chcę wiedziec czy to zapalenie zwiazane ze sprawami ginekologicznymi i czy rzeczywiście są to początki endometriozy.. Mam zaparcia , brzuch jest znacznie powiekszony wyczuwam lewy jajnik który sprawia mi wielki ból ostatnio , często mam biegunki, dodam że usg jamy brzusznej nic nei wykazało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×