Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększona żyła powrózka nasiennego


Gość Zmartwiony00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiony00

Od pewnego czasu miewam pewien dyskomfort w okolicach lewej pachwiny i lewego jądra. Czasami jest on mniejszy, większy lub zerowy. W zależności od dnia przeradza się on chwilami w takie * urażanie * lub ból ( rożnego stopnia ). Do tego dochodzi uczucie takie pieczenia. Również czasami jak by to wszystko emitowała w okolica uda itd. Dodam że po uzyskaniu wzwodu szybko go tracę. Jądro mam takie jak by swobodne i z możliwością obracania oraz mniejsze i takie bardziej obwisłe od drugiego. Ale tak jak pisałem wszystko zależny od dnia, godziny. Byłem u dwóch urologów i po przeprowadzeniu badan np moczu oraz USG stwierdzili ze mam powiększoną żyle podwózka ale mieści się w normie i * nie ma co szukać dziury w całym *. Ostatnio ten cały problem jak by troszkę się nasilał. Co ma w tej sytuacji zrobić, czy po raz kolejny iść do specjalisty czy po prostu to zostawić ? Oraz czy z tego powodu mogę mieć jakieś problemy z płodnością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Jeśli doszło do nasilenia dolegliwości to jak najbardziej powinien Pan udać się na wizytę kontrolną do specjalisty urologa. Po wykonaniu badań dodatkowych może okazać się, że zmiany będą kwalifikowały się do zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 59 lat. 11 tygodni temu mialem operacje przepukliny pachwinowej. Caly czas mam zakrwawienia na mosznie. Zaczelo mnie teraz bolec coraz bardziej prawe jadro I zrobilem przeswietlenie. Wykazalo ono ze mam zylaki powrozka nasiennego. Czy powinienem sie poddac operacji ? Czy operacja przepukliny mogla miec wplyw na powstanie zylakow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×