Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha i trudności w wypróżnianiu


Gość andrzej95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej95

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z całkowitym *wysraniem się* od około dobrego tygodnia. Wcześniej miałem ten problem po tanich czipsach z biedronki i żelkach piankach,ale przechodziło po kilku wizytach na tronie. Wygląda to tak,że np. dziś już z 6x bylem w toalecie po szkole od 15 do 21, obecnie czuje,że czeka mnie dziś jeszcze co najmniej 2 wizyty w toalecie. Poczytałem troszkę opinie i zacząłem dziś pić kawę (podobno pomaga**) oraz jeść owoce typu mandarynki,banany itd. Podobno czopki sa dobre i gorzka sól? Soków dziennie zbyt dużo nie pije,ale myślę,że ponad litr będzie. Co polecacie mi zrobić? jakieś domowe sposoby czy coś z apteki? Dodam jeszcze,że jak już siedzę na tronie to muszę się troszkę namęczyć żeby wydalić malutkiego boba i to wszystko,a czuje,że większy bob siedzi we mnie. *am jeszcze 1 problem,podejrzewam,że ściśle związany z problemem,który opisałem wyżej.. pot w okolicach odbytu. przez siwe spodnie miałem jak by leciutkie *przebicia*zmoczenia jak bym siadł na coś mokrego.. ale nic nie smierdziało... do tego częste gazy... Nie mam zamiaru jeszcze korzystać z porady lekarza. Dzięki z góry za pomoc w tej nie ciekawej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odstaw chrupki żelki itp smieciowe żarcie bo wykonczysz sobie żołądek i jelita a to twój organizm pamiętaj jesteś tym co jesz kefir owoce warzywa surowe(jabłka ) pozwolą się wypróżnić dokładnie mięso najlepiej pieczone suszone śliwki są dobre i zmiękczą ci klocka jesteś zapewne bardzo młody więc warto o siebie zadbać i zamiast chipsów kup sobie w biedronie słonecznik czy orzeszki tylko unikaj przypraw smakowych to syfffff powodzenia i jak dalej będziesz miał problemy ciśnij do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDRZEJ95

witam ponownie, minelo juz poltora miesiaca i dalej mam ten problem. jadlem platki conajmniej 1x dziennie przez jakies 2 tygodnie i niby na poczatku bylo cos lepiej,ale na dluzsza mete nic nie pomaga. owoce tez niezbyt pomagaja. cisnie mnie zawsze z rana, lecz i tak gdy zejde z klopa to mam uczucie ze *cos tam* jest. popoludniu rowniez cisnie i na wieczor. moze pora juz isc do lekarza rodzinnego? bo juz nie wiem co robic. przed ta sytuacja na klopa rano chodzilem moze 1x w roku,a teraz codziennie od miesiaca ponad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×