Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dobry rehabilitant w Warszawie


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgosia

też byłem na różanej z mamą ale na pierwszej wizycie powiedzieli ,że biodro jest już tak zniszczone ze trzeba zoperować i mogą pomóc przygotować się do operacji i rehabilitować po. Uczciwie podeszli do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić fizjoterapeutkę mgr Annę Czyżewską ze Szpitala św. Elżbiety w centrum Mokotowa. Pomoże, gdy ból utrzymuje się długi czas, jak również wtedy, gdy ciało wymaga regeneracji po jakimś urazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizjoterapia metodą Medycyna Ortopedyczna wg Cyriax`a jest super. jest dedykowana do stanów ostrych, czyli jak mnie coś walnęło w szyjce to tylko na Mokotowie jeden facet mógł mi pomóc. nie każdy chce zająć się trudnymi przypadkami, a takie często ja właśnie łapie. ja postawiłam na sprawdzoną metodę i każdemu ją polecam. nr do mojego Magika .. 533-80-61-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego męża na nogi postawiły rehabilitantki w szpitalu w Konstancinie. Jest po operacji szyjnego, groził mu paraliż rąk i górnej częśći ciała. Prawdopodobnie czeka go lędżwiowy ale po 6 tygodniach Konstancina czuje się świetnie i nawet nie narzeka, że boli. Tyle że ćwiczy codziennie jak go dziewczyny na rehabilitacji nauczyły. Może się uda jeszcze trochę bez operacji tego lędżwiowego tym bardziej, że lekarze mówia, że nie zawsze pomaga konstancin przyjmuje prywatnie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rehabilitacja i masaże lecznicze są w klinice Medikar Home Care. Mój mąż miał u nich rehabilitacje z dojazdem do domu. Rehabilitacja bardzo mu pomogła stanąć na nogi po poważnym wypadku, wiec jestem bardzo im wdzieczna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leczę się od jakiegos czasu w gabinecie Rosadzińskiego na Jabłoniowej i mogę polecić. Samo miejsce bardoz przyjazne, wyposażone, wygodne a pan Marcin jest sympatyczny ale przy tym bardzo kompetentny, nie ma pytania na jakie by mi rzeczowo nie odpowiedział a ja jestem raczej z tych pacjentów co to chcą wiedzieć wsystko co się tyczy leczenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×