Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie przewlekłego zapalenia trzustki


Gość monika35

Rekomendowane odpowiedzi

Mido patrzyłam na stronie zdaje się dr Sankowskiego i tam wyczytałam, że większość chorób przewlekłych eliminuje do powiększenia. Nie było wyszczególnionych chorób, ale trzucha to raczej poważna sprawa, więc...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mido masz rację trzeba się pocieszać. Ja zamiast do apteki chodzę do sieciówek, a moimi lekami są ciuchy:))) Tylko mąż mi przypomina, że już w szafach miejsca brak. W ogóle mój mąż jest ze mną biedny bo ciuchy kupuję tylko sobie z racji tego że on jest dość pokaźny i ciężko mu coś dobrać. Wyglądamy razem jak pat i patiszon, on 120 kg i 185cm, ja 47kg i 160 cm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Sankowskiego to się trzymajcie z daleka..jakby Wam do głowy operacja wpadła. Partacz do potęgi. No ale to już na inne forum.. Mnie dziś boli w okolicy lewej łopatki. Tak mi tam pulsuje jakby jakaś tętnica tam szła. To ból jakby nie spod łopatki tylko na łopatce bardziej. Nie wiem czy to od tej trzuchy czy od spania lub siedzenia przy komputerze. W sumie to tygodniu choroby wróciłam do pracy. Najzabawniejsze, że mam zakwasy w udach..a przeszłam może kilometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anet98 No jak minie mi najgorsza dolina to kupuje szmaty kiedyś 58kg 167cm wiec wyszczuplające aby boczki zgubić , teraz 48kg wiec pogrubiajace *) insta, strony internetowe... Taka moja maska na dolegliwości. Oprócz tego ze schudłam, nikt by nie poznał ze coś ze mną nie halo. Pika wstukaj do netu normy dla bilirubiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko wiek ale i wzrost i waga podobne mamy. Ja 167, 50kg i 38 lat. Cholipa może to jakiś kryzys nadchodzącej 40tki? Tyle, że ja mężata ale bezdzietna. a co do kompa to jest okropny dla postawy ja mam od lat zespół cieśni nadgarstka, po 3 dniach pracy to usiąść nie mogę tak mnie kość ogonowa boli plus szyja i kark odpada od skręcania łba w stronę monitora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meggi jesteś w wieku mojej młodszej siostry. Moja mama i zaprzyjaźniony lekarz mówią, że jak po 40 tce nic nie boli to źle, a jak boli to wiesz, że żyjesz. Łatwo im mówić jak są zdrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwesti fajek jestem 100 procentową dziewicą. Nigdy nawet nie próbowałam. Zawsze mnie fajki zastanawiały bo po pierwsze bierzesz to ust coś co capi a do tego się pali no i po kilku razach już nie zmienia stanu świadomości. Ale znam multum palących i wiem, że trudno rzucić. Moja mama od tak rzuciła po 30 latach i się udało, ale to był chyba cud. Wcześniej jeszcze dobrze oczu nie otworzyła a już jarała. Anet może po prostu samo przyjdzie. Lepiej chyba palić niż przeżyć bardzo duży stres związany z rzuceniem. Do tego to na pewno też szok fizyczny dla orgnizmu. Mama pół roku czuła się marnie. Waga, nastrój, duszności..ale potem nawet skóra innej barwy dostała. 10 lat w tył, a moja mama i tak wygląda mega młodo. Bardziej jak moja siostra niż mama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj capi, capi mój mąż rzucił (10 lat temu) żeby mi udowodnić że można, a teraz mówi że z popielnicą sypia:) Mam nadzieję że dojrzeję i ja do rzucenia, chociaż to jedyna przyjemność która mi została. Cholerka, ile na raz można rzucać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×