Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakrzywienie penisa w dół


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim penisem jest on krzywy ale niechodzi o to ze jest krzywy w ktoras ze strona on jest krzywy w dół chodzi o to ze podczas wzwodu nie stoi rowno do gory tylko jest strasznie zakrzywiony w dól nie wiem co moze byc przyczyna ale chciałbym poprosic o jakas porade lub tez ćwiczenia korekcyjne zeby go wyrownać. Dziekuje z gory i pilnie prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednoznacznego określenia, w którą stronę ma być penis zakrzywiony. Jednak, gdy żołądź zgięty jest w dół może to świadczyć o za krótkim wędzidełku napletka. Bez badania trudno określić co jest tego przyczyną, czy wszystko jest w porządku. Dlatego radzę skonsultować się z tym problemem z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z penisem. Mój penis w wzwodzie wykrzywia się w dół - to wykrzywienie nastepuje na początku penisa (koło brzucha) i przez to nie jest on nawet prostopadły ziemi. Twardnieje bez problemów, ma około 16cm, ale obawiam się, że to wykrzywienie może przeszkadzać w seksie. Niketórym panom staje w górę nawet a mi nawet nie staje prostopadle do ziemi. Co można zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabardzo potrafię sobie to wyobrazić..Przpraszam,ale widząc fotografię lepiej bym ocenił do jakiego lekarza (ewent.)musiałbyś się udać.Czy mając 13-14 lat podczas wzwodów też wystepowało to skrzywienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak to czytam to chce mi się śmiac i płakac ZAKRZYWIONY W DÓŁ? R E W E L A C J A !!! Przezyłam sówj pierwszy orgazm z mezczyzna który mial strasznie zakrzywionego w dół.. znalazł moj pkt G.. eh co prawda niektore pozycje odpadają ale jak leże na pleckach i on na mnie... sni mi się po nocach takie CUDEŃKO! dodam ze wczesniej mialam wiecej niz 5ciu partnerów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek 16 lat

Mam ten sam problem i uważam, że może to być właśnie za krótkie wędzidełko . Nawet gdy penis jest w spoczynku to przy ściąganiu napletka wykrzywia się w dół ... Cy potrzebna wizyta urologa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam taki problem i juz od kilku lat ciagle o tym mysle i sam nie wiem co z tym zrobic. Rzecz w tym ze z moja zona mamy super seks ale mnie i tak ten problem meczy. Gdybym mial okazje to chetnie skorzystalbym z operacji na ktora mnie nie stac.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, niektóre partnerki narzekają na duży ból, teraz z moją dziewczyną nie moge tego robić do końca bo jest ciasna i czuła na każde skrzywienie. Też mnie to dręczy, najchętniej poddałbym się jakiejś operacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szczęściarz ~

Mam 32 lata i jestem w związku ponad 11 lat z kobietą, która doznaje co najmniej 2 orgazmów podczas stosunku. Nadal powtarza, że nigdy nie zamieni mojego ZAKRZYWIONEGO W DÓŁ penisa na prostego. Więc czytając powyższe wypowiedzi zastanawiam się , jaki panowie macie problem ? To właściciele prostych przyrodzeń powinni się martwić ! Po co zmieniać naturę i jeszcze za to płacić ? Pozdrawiam serdecznie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×