Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzdęty brzuch i śluz a pasożyty żołądka


Gość Atinka111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Atinka111

Witam , proszę o pomoc. Od ponad 10 lat borykam się w wzdętym brzuchem. brzuch jest jak w 6/7 miesiącu, wzdęty wypełniony powietrzem, jest taki non stop, nawet jakbym kilka dni nie jadła nie zmniejsza się. Zrobił się pewnego dnia taki i już pozostał. Żaden lekarz, i którego byłam mi nie pomógł. Dostawałam już espumisany, miałam robione USG, niby to z nerwów było niby helicobacter i inne dziwne rzeczy wymyślali, kiedy ao skierowanie na badania na pasożyty to usłyszałam : te rewelacje Pani z internetu wyczytała? No tak niedawno zrobiłam badanie biorezonansu, okazało się, że mam glistę ludzką i grzybicę jelita cienkiego. Dostałam leki naturalne, kosztowały dużo, odrobaczanie było straszne, jelita bolały mnie nocami nie spałam , wypróżnienia biegunkowate i duże ilości śluzu, bardzo duże, robaki też były z tego co niestety zauważyłam nie tylko glista. Po kuracji wzięłam pyrantelum już 4 raz co 10 dni za każdym razem widzę robaki. Moje objawy to częste gazy, niestety często wstrzymywane w szkole na przykład, potem odgazowanie następuje z dużą ilością śluzu, nerwowość, ciągłe uczucie zmęczenia, wieczorami bardzo mi niedobrze, biegunki długo trwające, swędzi mnie skóra, po leczeniu chociaż ciągle jest w toku , czuję się coraz lepiej tylko ten nadmiar gazów nie daje mi normalnie żyć, kiedy wstrzymam na zajęciach ,żeby odgazować muszę do odbytu wsadzić kawałek mydełka, bo nie dałoby rady, mam wtedy gwałtowne bardzo gazy ze śluzem. Mój stolec jest ciągle luźny, nigdy nie zbity i normalny tylko luźny, wypróżniam się zazwyczaj rano, jak mnie złapię to muszę szybko lecieć i do tego wszystkiego od około miesiąca obserwuje bardzo cienki stolec około 1 do 1,5 cm średnicy. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz

Atinka! Pomóc Ci może odpowiednia wiedza w tym temacie. Mając konkretne informację, możesz sobie sama pomóc bez tych lekarzy! Spawdź książkę Gienadij Małachow - Oczyszczanie organizmu* i *Życie bez pasożytów*. U Ciebie ewidentnie pasożytyt zrobiły sobie niezły obóz w przewodzie pokarmowym - dlatego trzeba odrobaczyć się poprzez przyjmowanie piołunu, sproszkowanych goździków, nalewki z orzecha włoskiego i lewatyw, które wymyją martwe robaki i cały brud jaki pozostawiły po sobie. To tylko 1% wiedzy - reszta jest w książce - bez niej nie ma co się brać za takie rzeczy bo można sobie zaszkodzić. Wszystko jest dla nas już gotowe, wystarczy sięgnąć po odpowiednie źródła - wielki plus czasów w jakich żyjemy :)))) Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z takim wzdętym brzuchem ostatnio. Nic nie pomaga. Usg w porządku. Załatwiam się codziennie. Nie mam biegunek. Czy badania kału mogą wykazać zakażenie pasożytami? Skąd to cholerstwo się bierze? I jakie objawy jeszcze mogą wskazywać na zakażenie pasożytami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam cały czas rozdrażniona, z równowagi wyprowadzało mnie dosłownie wszystko, z czasem pojawiło się osłabienie, zdecydowałam się na kilka badań pod kątem pasożytów, wyniki były pozytywne, zastosowałam się do wszystkich porad z artykułu http://zwalcz-pasozyty.pl/pasozyty/lamblia/ i udało się, czuje się znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sprzedam prazykwantel

Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan
Oferuje leki przeciw pasozytom:
Vermox Mebendazol 100mg 1zl – Glistnica, włośnica, włosogłówczyca, infestacje tęgoryjca i owsika.
Yomesan Niklozamid 500mg 3zl – tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, brudzogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g.
Prazykwantel 600mg 4zl – przywry, tasiemce.
Ivermectin 6mg 20zl – glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Powoduje zaburzenie przewodzenia nerwowego u nicieni i stawonogów. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu.
Zentel Albendazol 200mg 5zl – obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni.
Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×