Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie żołędzi penisa a ropna wydzielina


Gość Technik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Długo się zastanawiałem czy zapytać tutaj, lecz kiedy idąc do poradni a nawet szpitala prosząc o wizytę i pomoc usłyszałem stwierdzenie *że nie mam już kontraktu więc nie przyjmę* albo że *że najbliższy termin to wrzesień przyszłego roku* to zgłupiałem. Około pół roku temu zgłosiłem się do lekarza rodzinnego z objawami takimi jak swędzenie, pieczeni i ból żołędzia. Lekarz stwierdził infekcje drożdżakową i przepisał Clotrimazolum. Przeszło po tygodniu. W październiku objawy powróciły także zastosowałem Clotrimazolum, jednak tym razem nie odpuściły. Badanie krwi na które skierował mnie mój lekarz rodzinny wykazały że wszystko jest w normie. Glukoza, Ob i cała morfologia. (mam wykształcenie medyczne, więc podstawowe pojęcia co i jak mam, lecz nie jestem lekarzem) Udałem się zatem do dermatologa. Pani uznała że to nie infekcja drożdżakowa i przepisała mi Pumifacort krem. Zaznaczam, że nie miałem żadnych objawów wizualnych. W trakcie stosowaniu tego oto leku, zdawało się, że objawy ustępują, jednak pewnego dnia powróciły nasilone. Pojawiły się 2 bolesne obszary zaczerwienione (jeden na spodzie przy rowku za żołędziowym a drugi w koło ujścia cewki moczowej. Od razu udałem się do poradni tłumacząc że stan zdrowia się pogorszył. Przyjęła mnie inna Pani doktor. Która od razu skierowała mnie na badanie moczu, diagnozując infekcje drożdżakową. Przepisała Pumifacort maść, tabletki Flucofast oraz w razie nie ustępowania objawów krem Travocort. Maść stosowałem 2 dni, ponieważ z żołędzia podczas obmywania zaczęła boleśnie schodzić skóra. Czerwone zmiany pojawiły się na całej powierzchni żołędzia a także i napletka. Odłożyłem więc maść i zacząłem stosować krem Travocort. Ulga w bólu i swędzeniu była natychmiastowa. I wszystko było by w porządku, gdyby nie ten fakt, że parę dni temu w rowie za żołędziowym pojawiła się ropna wydzielina. Z dnia na dzień jej przybywa, a czasem pojawia się krew z ranek które powstają na napletku (wewnętrznej blaszki, strony). Umówiona wizyta u dermatologa jest lekko oddalona, wyników moczu nie dostałem do ręki bo nie mogę (co tak na prawdę nie powinno mieć miejsca), kiedy chcę iść jako ostry przypadek to słyszę że nie ma kontraktów a w szpitalu na oddziale urologicznych trzeba czekać miesiącami, a dermatologów nie ma:/ Nie bardzo wiem co mam robić poza wyczekiwaniem na termin, tym bardziej, że wiem, że ropna wydzielina która się pojawiła może być reakcją alergiczną, objawem towarzyszącym infekcji a także nowotworem prącia. Proszę o pilną pomoc, odpowiedź kogoś kto się zna, co mam robić i co to może być... bo powoli zaczynam wariować. Dodam, że od wielu wielu lat mam stałą partnerkę, a w skoki na bok się nie bawię, poza tym podczas stosunku używałem prezerwatyw. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×