Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomasz

Rokowania przy przewlekłym zapaleniu trzustki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna
Witam j*a tez mam pytanie jesli chodzi o trzustke tyle ze nikogo chyba nie tutaj nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
Witam Czesiek. Moj ex maz w 2012 roku przeszedl operacje trzustki.Torbiel rzekomy o duzym rozmiarze zostal wyczyszczony i wprowadzono drenaz. Torbiele powstal n*a skutek nadmiernego picie alkoholu. Po oparacji nigdy nie przestrzegal diety pil i pije nadal nie ukrywam jest alkoholikiem.Wyniki krwi w 2014 roku byly katastroficzne np*gamma gt wynosila 1829.Teraz strasznie schudl wazyc moze 50km n*a 180cm.Pytanie jest proste czy To moze oznaczac ze jego czas sie powoli konczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czesiek
Joanna jak on sam sobie nie chce pomoc to nikt mu nie pomoże..., naprawdę dietą można cuda zdziac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Viola
ja mam 16-letniego syna po częściowej resekcji trzustki. Ten temat trzyma mnie przy życiu i może komuś będę mogła pomóc jeśli będę umiała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
Viola wspolczuje Tobie i synowi taki mlody chlopak.Nie ma sprawiedliwosci n*a tym swiecie.Zycze zdrowka i wytrwalosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stasiek
U mnie zdiagnozowano pzt co dalej ?? Mam 45 lat a tu taki klops ile jeszcze zostało tego życia z ta choroba?? Moja trzustka już niedziala jak powinna nieprodukuje już tyle elastasy co powinna i niemoge przytyć schudłem ogólnie 13 kg teraz waga stoi podpowiedzcie coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
Stasiek ojciec moich dzieci w 1012 roku byl operowany n*a torbiela trzustki i zostal wprowadzony drenaz.Schudl strasznie wazyc 50km a kiedys mial wage ponad 100kg. Wszyscy pisza ze dietadieta czyni cuda i trzeba o siebie dbac a Wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stasiek
Joanna dziekuje za słowa otuchy ibzycze mężowi dużo zdrówka..czuje się zawsze jakiś zmęczony dietę stosuje zaszywam kreon dobrze ze buli niemam...ile lat mąż już choruje ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
Stasiek moj ex maz jak juz Ci pisalam byl operowany w 2012 roku mial duzego torbiela od picia alkoholu bo nie ukrywam jest alkoholikiem.Nigdy nie przestrzegal diety i po operacji pil i pije nadal.Nie wiem jak To jest skoro jedni dbaja o siebie a inni pija i nic im nie jest. Chirurg ktory go operowal zaznaczyl ze jesli bedzie pil po operacji To umrze. Widac nie.Padaj mi wyniki krwi jakie masz To porownam i napisze Ci czy moj ex mial leprze czy gorsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stasiek
Joanna moje wyniki krwi są Ok tylko trzustka nieprodukuje już enzymów do wchłaniania i dlatego problemy z waga ciała i niestrawnosciami muszę kreon zarzywac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
Stasiek skoro masz dobre wyniki To juz jest super.Bardzo duzo jest napisane w internecie n*a temat zywienia i osob chorych n*a trzustke podaja super diety napewno juz czytalas.Stosuj diety badaj sie regularnie a bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
Wiem ze Ci wcale nie pomoglam ale sama tu pisalam po odpowiedzi ludzi ktorzy przeszli zapalenie trzustki .Z tego co widze malo kto tutaj zaglada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stasiek
Joanna dieta cały czas myśle ze jakoś będzie dzieki serdeczne jak coś to pisz jak masz czas zawsze to można się wymienić informacjami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Hej wszystkim. Czy ktoś z tutaj obecnych miał może bardzo wysoki poziom lipazy? Mam 28 lat, moja lipaza wczoraj wynosiła 1780 :/ (norma wynosi do 300) dodam ze miałam już 3100... lekarze nie znają przyczyny, nie pije wcale, trzymam dietę. Do tego choruje na jedna z chorób autoimmunologicznych dokładnie wzjg w wyniku czego zostało mi usunięte całe jelito grube, obecnie mam ileostomie... z trzustka mecze się Ok 2 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.