Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rokowania przy przewlekłym zapaleniu trzustki


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czesiek. Moj ex maz w 2012 roku przeszedl operacje trzustki.Torbiel rzekomy o duzym rozmiarze zostal wyczyszczony i wprowadzono drenaz. Torbiele powstal n*a skutek nadmiernego picie alkoholu. Po oparacji nigdy nie przestrzegal diety pil i pije nadal nie ukrywam jest alkoholikiem.Wyniki krwi w 2014 roku byly katastroficzne np*gamma gt wynosila 1829.Teraz strasznie schudl wazyc moze 50km n*a 180cm.Pytanie jest proste czy To moze oznaczac ze jego czas sie powoli konczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zdiagnozowano pzt co dalej ?? Mam 45 lat a tu taki klops ile jeszcze zostało tego życia z ta choroba?? Moja trzustka już niedziala jak powinna nieprodukuje już tyle elastasy co powinna i niemoge przytyć schudłem ogólnie 13 kg teraz waga stoi podpowiedzcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek ojciec moich dzieci w 1012 roku byl operowany n*a torbiela trzustki i zostal wprowadzony drenaz.Schudl strasznie wazyc 50km a kiedys mial wage ponad 100kg. Wszyscy pisza ze dietadieta czyni cuda i trzeba o siebie dbac a Wszystko bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek moj ex maz jak juz Ci pisalam byl operowany w 2012 roku mial duzego torbiela od picia alkoholu bo nie ukrywam jest alkoholikiem.Nigdy nie przestrzegal diety i po operacji pil i pije nadal.Nie wiem jak To jest skoro jedni dbaja o siebie a inni pija i nic im nie jest. Chirurg ktory go operowal zaznaczyl ze jesli bedzie pil po operacji To umrze. Widac nie.Padaj mi wyniki krwi jakie masz To porownam i napisze Ci czy moj ex mial leprze czy gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek skoro masz dobre wyniki To juz jest super.Bardzo duzo jest napisane w internecie n*a temat zywienia i osob chorych n*a trzustke podaja super diety napewno juz czytalas.Stosuj diety badaj sie regularnie a bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Czy ktoś z tutaj obecnych miał może bardzo wysoki poziom lipazy? Mam 28 lat, moja lipaza wczoraj wynosiła 1780 :/ (norma wynosi do 300) dodam ze miałam już 3100... lekarze nie znają przyczyny, nie pije wcale, trzymam dietę. Do tego choruje na jedna z chorób autoimmunologicznych dokładnie wzjg w wyniku czego zostało mi usunięte całe jelito grube, obecnie mam ileostomie... z trzustka mecze się Ok 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×