Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicach pachwiny, krocza i jąder


Gość centek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegos czasu odczówam ból w okloicy lewje pachwinny,który kieruje sie w stronne moszny i jąder,ból czasmi promieniuje na udood,niedwno ból przeniusł sie na prawa pachwinne i lewą stronne moszyn,innymi objawami są luzny stolec,ból w oklolicy lewej pachwinny po parciu na stolec,mam pytanie czy to maga być objawy przepóklinny?chciałem zaznaczyć że w 2001r miałem operacje żylaka powrózka nasiennego z lewej stronny,po operacj żylak sie powiekszył,ale zmniejszył sie dyskomfort,dodatkowo od 2m lecze sie z powodu zapalenia gróczołu krokowego,jak widać mam wiele objawów i niewiem do czego je przylepic, Jeśli ktoś moze mi pomóc prosze napisać,pozdrawiam i dziekuje za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mieczysław 45 lat

Witam Wszystkich! ja mam prawie te same objawy,nie wiem do jakiego lekarza się udać,mój lekarz rodzinny robi mi te same badania tzn.badanie moczu i przepisuje mi furaginę,nie wiem co mam robić czy zmienić lekarza rodzinnego? czy od razu do specjalisty,ale to chyba muszę mieć skierowanie? Proszę o pomoc,może ktoś ma,lub miał coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udaj się do urologa z doświadczeniem. Przepuklina pachwinowa musi być wyczuwalna pod twoimi palcami.Na pewno lekarz rodzinny zdiagnozuje bez problemu,lub skieruje do chirurga. Każde napięcie mięśni brzucha powoduje ból w miejscu przepukliny,również parcie na stolec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krychu

Witam Jak i Wy miewam bardzo sile bole po lewej str.pachwin .podbrzusza i jader bylem z tym u niejednego lekarza nawet w Uk krew i mocz jest ok ale lekarze niemoga mi pomuc zewzgledu ze nieznaja dokladnej przyczyny mimo tego mam bardzo duzego goza wielkosci kciuka po obu str.pachwin bol zazwyczaj trwa do 30min i sa to naprawde silne bole jesli znacie cos co stosujecie a pomaga prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×