Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość michal

Paseczek skóry na penisie łączący napletek i żołędzia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal
Mam taki problem chodzi o mojego czlonka przy wzwodzie skorka schodzi mi ale tylko za zoladz i to tak podwijajac sie z gory natomiast z dolu wogole nie schodzi bo jest cienki paseczek skory polaczony ze skorka i z zoledzia mam pytanie co to jest i jak sobie z tym poradzic aha jeszcze jedno pytanko gdy usunie sie ten pasek skory to penis urosnie prosze o odpowiedz z gory dziekuje!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Erni
Ten paseczek to zapewne wędzidełko napletkowe. Jeżeli jest zbyt krótkie lub ciasne to można je operować - o tym zadecyduje lekarz po zbadaniu. Jeżeli masz z tym problem to się do takiego udaj - urologa. Po usunięciu wędzidełka penis nie urośnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antek
Mam pytanie czy ten paseczek łączący napletek ze skórą powinnien być oderwany czy nie? skura normalnie schodzi mi z napletka ale nie wiem czy powinnien byc oderwany czy ma byc tak jak jest? Pare dni temu jak kochalem sie z dziewczyna bardzo mnie to bolało ale nie wiem dlaczego pierwszy raz tak miałem i się martwie czy bedzie mi to teraz sprawiadz bol?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Mam pytanie czy ten paseczek łączący napletek ze skórą powinnien być oderwany czy nie? - wędzidełko normalnie powinno łączyć napletek z częścią dolną żołędzia penisa w sposób ciągły skura normalnie schodzi mi z napletka ale nie wiem czy powinnien byc oderwany czy ma byc tak jak jest? - jakoś źle się Pan wyraża i nie mogę Pana zrozumieć, napletek powinien swobodnie schodzić z żołędzia i wędrować w rowek zażołędny i w czasie spoczynku penisa jak i w czasie jego wzwodu Pare dni temu jak kochalem sie z dziewczyna bardzo mnie to bolało ale nie wiem dlaczego pierwszy raz tak miałem i się martwie czy bedzie mi to teraz sprawiadz bol? - bez badania trudno mi określić czy wszystko jest w porządku, w razie wątpliwości radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość damian
elo ja też mam żołędź zrośnięty małym paseczkiem skury z pozostałom częścią penisa ale swobodnie mi skóra schodzi z żołędzia tyle że z tyłu nie do końca ale szczeż mówiąc nie sprawia mi to bólu i specjalnie nie przeszkadza. Więc proszę o radę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fulmocny
mam pytanie mam 17 lat i za krótkie wędzidełko chcę się udać do urologa z tym i czy muszę mówić o tym rodzicom bo wole zrobić sobie to po cichu sam bez informowania ich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość raper
Jeśli nie chcesz informować rodziców to licz się z kosztami,bo jak po cichu to raczej prywatnie nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bania
hej ja mam prawie 13 lat i u spou penisa też mam taki jakby paseczek łączący napletek i główke ale nie mam problemu normalnie schodzi penis w spoczynku i w wzowdzie (czy jakoś tak) i nic mnie nie boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ziom
Mam 17 lat i czy jakbym usunął to wędzidełko napletkowe czy stało się coś złego z moim członkiem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alpa Chino
Mam podobny problem co opisywany w postach powyżej. Czy żeby iść z tym do urologa to mam najpierw iść po skierowanie do rodzinnego, czy można to jakoś bezpośrednio załatwić i urolodzy przyjmą bez skierowania? Jeśli można bezpośrednio to bardzo bym prosił o jakieś namiary, ponieważ no co tu będę się rozwodził nad tematem, trochę się wstydze rodzinnego bo to mój lekarz zakładowy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość x
jemu nie chodzi o wędzidełko napletkowe. wędzidełko ma każdy on ma na mysli kawałek skóry (żyły) który łączy sam czubek żołędzia z napletkiem... (w moim przypadku ten kawałek skóry łączy czubek żołdzia i prawą częśc napletka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maniek
a ja mam taki problem że w stawie wzwodu skórka schodzi mi z napleta i pod nim jest tak jakby przestój nie chce isc dalej, wędzidełko jest mocno naprężone. Czy można coś z tym poradzić bez wizyty u urologa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marek
Od kilku lat jestem po zabiegu obrzezania lecz problem tkwi w tym ze jedną połówka wędzidełka jest rozwinienta prawidłowo a druga nie ponieważ jest zrosnienta Taka blonka przez co główką jest lekko wykrzywiona na skutek tego zrostu poperacyjnego .mam pytanie czy są jakieś maści lub środki aby ta blonke osłabić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dawid
ja też mam taki problem penis lączy sie kawałkiem skóry(żyłki) i gdy walę konia to mnie boli.co z tym zrobić plis o odpowiedż???pilnie plisss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gracjan
a ja mam połączonego taka zylka napletka ze skora i gdy sie masturbuje to mnie nie boli ale gdy juz sciagne skorke z napletka i ciagne kawaleczek dalej to boli :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ziutek
powiedzcie rodzica i idzcie z nimi do urologa jak chcecie sie tego pozbyc, ja tak zrobie niedlugo bo mam podobny problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość a
czy po tym zabiegu normalnie bede mogl uprawiac sex?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Chciał bym zasięgnąć porady specjalisty ostatnio podczas uprawiania stosunku z moja kobietą pekła mi ta skórka,żyłka pod napletkiem co łaczy żółądz i krwariło po 2dniach krwawienie i ból ustapiło lecz ta skorka jest peknieta nie do końca tylko tak z góry zerwana troszke i czy bo jest coś grożnego ??? co mam z tym zrobić? pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bodzio
Cześć mam 14 lat i do mój żołądź jest ,,połączony* z napletkiem przez więzedełko, schodzi normalnie tyko jak dociągne do końca to troche piecze , co robić???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maly
nikt nie odpowiada a szkoda bo tez cierpienie na to chujostwo najlepiej isc do urologa. Myślałem ze tylko ja cos takiego mam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Jeśli chodzi o załatwianie po cichu to nie da rady jeśli jesteś niepełnoletni :) Na operacje musisz mieć zgodę rodzica :) Nie bój się powiedzić rodzicom. Ja sie bałem powiedzieć o stulejce, ale powiedziałem i od razu mama zadzwoniła do urologa tydzień później miałem wizyte a dzień później zabieg :) Co prawda koszty były ale zabieg profesjonalny i w jakim terminie! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kuba
tesz tak mam a mam dopiero 10 lat prosze o pomoc wstydze sie powiedziec mamie i jeszcze bardzo widać mi żyły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Damian
ja także mam połączony żołądź z napletem , ale gdy wale konia nie boli , ale nie mogę do końca od tyłu ściągnąć skóry , proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość STEFAN
Mialem tak samo jak wy poszedlem na zabiek trwal kolo 1 godziny i juz jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzordz
powiekszy sie wam po tym zabiegu zabiegu jakies 6 cm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.