Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamil

Wypływ spermy podczas oddawania moczu a prostata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil
Witam ostatnio zauwazylem u siebie, ze sperma kapie mi po sikaniu. Dodatkowo boli mnie tak pod odbytem( w strone penisa) nie cały czas ale nieraz bol wystepuje. a dodatkowo są dni w ktorych bardzo czesto musze oddawac mocz. prosze o pomoc. Ogolnie jestem osoba bardzo znerwicowaną co chwile znajduje sobie inne choroby. czy to moze byc np. rak prostaty ? dodam, że mam 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
dodam jeszcze ze zdarzyło sie ze czułem szczypanie/kłucie jakis czas po sikaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonim
sorry że nie na temat ale błagam powiedzcie co zrobic zeby sie nie masturbowac robie to od 3 miesiecy pomorzcie nie chce tego robic ale jakos ulegam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Mial ktos z was podobne objawy ? ktos odpowie na pytanie ? Czy z tym mam udac sie do lekarza rodzinnego czy moze urologa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stan
Do Kamila Chłopie,no przecież idź do urologa. To nic takiego okropnego.Są leki nieinwazyjne i łatwo to wyleczyć. Pozdrawiam - nic się nie bój - to proste dziecinnie dla urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zasraniec

I co tam z tą spermą wyszło? Mam podobnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.