Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Po stosunku czy masturbacji chce mi się sikać


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to jest, więc... Po nie każdym stosunku/masturbacji bardzo chce mi się sikać. Więc idę załatwić potrzebę ale.. nie mogę jej załatwić do końca! Wylatuje to co ma wylecieć ale dalej chce mi się siku ! Potem odczuwam straszny ból! Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo! Ale odkrylem, ze jesli sie nie wysikam przed stosunkiem/masturbacja, to potem bedzie mi sie chcialo sikac, ale nie bedzie to bolalo/pieklo. Natomiast jesli sie wysikam przed, to po stosunku tez mi sie bedzie chcialo sikac, lecz bedzie to zwiazane z bulem/pieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo. Gdyby, to było jakieś zapalenie, to zapewne miałbym tak cały czas. A mi się zdarza od czasu do czasu. Powiedzmy raz na miesiąc, może dwa. Po prostu po stosunku, cały czas czuję potrzebę oddania moczu, a to tego ból/pieczenie w środku. Jest to strasznie nie przyjemne, przechodzi jakoś w ciągu godziny od stosunku. Jeśli ktoś zna przyczynę, czy był u urologa, to proszę żeby napisał o co w tym wszystkich chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nadwyrężenie pęcherza.a dokładniej jeżeli przed orgazmem chce się siku to trzeba zrobić bo po orgazmie to już jest nadwyrężenie i jest ból i straszne pieczenie i cały czas chce się siku....wzielem to z własnego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zapalenie pęcherza, posiadacie pewne bakterie które cyklicznie - co jakis czas dają o sobie znać(mi np raz na miesiąc przez 3 dni). Pijcie dziennie po conajmniej 3 litry wody a po 1-2 miesiacach objawy zupełnie znikną. Wydaje mi się że działa to na zasadzie wypłukania. Stosowane na własnej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety mam to po stosunku , że tak czy tak musze sie wysikać... czasami bolą jądra ale rzadko to się zdarza. to nic innego jak choroba pęcherza , ale może być też infekcja :) każdy ma penisa , ale nie każdy musi mieć tą samą dolegliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parcie na pecherz u facetow po stosunku jest normalne. W ten sposob organizm oczyszcza pracie z bakteri ktore mogly sie dostac po stosunku do penisa. Dziwi mnie tylko towarzyszacy bol. Pobolewanie jader po stosunku a przewaznie po kilku w krotkim odstepie tez jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewczyna i mam tak ze po masturbacji juz jakis tydzien nie moge sie dokonca wysikac. Bardzo piecze, niewiem co mam z tym zrobic bo moze to byc zapalenie pecherza. Moze pojsc do lekarza i sprawdzic o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×