Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kopnięcie w krocze po zabiegu obrzezania


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 11 października miałem zabieg obrzezania. Dnia 29.10 zostałem kopnięty w krocze budząc się następnego dnia zobaczyłem krew i 1 wielkiego krwiaka,którego przedstawię na zdjęciu.Byłem u lekarza rodzinnego lecz ten nie wiedział co to jest i spotkał się z tym 1 raz.Dał mi skierowanie do urologa lecz muszę czekać 2 miesiące. Krwiak jest wielkości 2-3 cm.Zauważyłem też ,że wydostawała się z niego ropa żółtawa.Lekarz pryz operacji dał mi maść detromycyna smarowałem ale nic już 3 dzień i ciągle się powiększa.Czytałem ,że to może być limfa ale nie wiem więc kieruje pytanie do specjalistów z tej branży http://www.wrzucaj.org/776216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zostałeś kopnięty po takim zabiegu (swoją drogą, co za idiota tak Cię urządził?!), to jest to raczej nagły wypadek. Jeśli krwiak się powiększa, może warto skorzystać z natychmiastowej pomocy lekarskiej (szpital, ostry dyżur). Czekanie z tym przez dwa miesiące może się źle skończyć! Staraj się za wszelką cenę dostać do lekarza! Tutaj nie dostaniesz od nikogo pewnej i ostatecznej odpowiedzi. Chciałabym pomóc, ale jedyne, co mogę zrobić, to namawiać Cię, żebyś drzwiami i oknami pchał się do lekarza! Jeśli uznasz, że Twój stan nie kwalifikuje się na ostry dyżur, spróbuj (ja często tak postępuję, w mojej przychodni czasem się to udaje) poprosić lekarza, żeby przyjął Cię od razu. Np. w Scanmedzie w Krakowie na drzwiach gabinetów wiszą nawet kartki, że za zgodą lekarza na końcu kolejki mogą zostać przyjęci dodatkowi pacjenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×