Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krew i ból odbytu przy hemoroidach


Gość Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24lata i od kilku dni mam okropny ból odbytu.podczas oddawania stolca,ból jest nie do zniesienia,boli tez jak próbuje wstać.Podczas podcierania na papierze pojawia się krew.Martwi mnie bardzo bo mam dwa hemoroidy,a od kilku dni wyszły mi z odbytu tak do połowy dwie małe banki.jedna kolor taki sinawy,a druga biała.martwie się bardzo,proszę o szybka odpowiedz i poradę.z góry dziekuje, Wiktoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane objawy, czyli ból podczas oddawania stolca oraz pojawienie się krwi mogą sugerować problem z hemoroidami, czyli żylakami odbytu. Powinna Pani udać się do lekarza, który po zbadaniu będzie mógł wdrożyć postępowanie adekwatne do stopnia zaawansowania zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wiele osób pozostawia problem samemu sobie. Hemoroidy nie wyleczą się same. Też kiedyś omijałem problem uważając go za wstydliwy aż doprowadziłem do sytuacji kiedy niezbędną była operacja:( z tego co słyszałem nie najgorsza ale to co następuje po niej to istna droga przez mękę. Polecono mi klinikę na Ślasku. która likwiduje hemoroidy laserem. Efekt mnie zaskoczył! Dziekuję serdecznie wszystkim z eurokliniki w Siemianowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie laser to świetna sprawa. Z tego co wiem tylko dwie kliniki na Śląsku oferują tą metodę. Mieszkam w Chorzowie, więc do Siemianowic miałam najbliżej. Profesjonalizm połączony z sympatią to coś co rzadko można dziś spotkać w służbie zdrowia. Pozdrawiam i dziękuję gorąco wszystkim z eurokliniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam w euroklinice! polecam, bo uwazam, ze tamtejsi lekarze to prawdziwi specjalisci. hemoroidy to czesto lekcewazony problem, u mnie operacja byla konieczna, cieszę się teraz, że zdecydowalam sie na laser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×