Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozmiar penisa a wiek


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wydaje mi się, że coś ogranicza wielkość mojego penisa. Proszę o jakieś rady od osób znających się na tym temacie. Mam wrażenie, że to może być problem. Wymienię w myślnikach, co mnie niepokoi: -obecnie lekkie zarumienienie żołędzia zaraz po kąpieli pod prysznicem. Widoczne szczególnie, gdy jest w spoczynku* -po spróbowaniu ćwiczeń rozciągających penisa czułem, że uciskał mnie żołądź i prawie cały czas był zaczerwieniony. Dawno tego nie ćwiczyłem, a zastanawiam się, aby to ponowić. Obecnie nie ćwiczę* -wymiary penisa zmniejszyły się do długości 15 cm i obwodu 11 cm. Mam pewność, że w wieku 17 lat miał długość 16,5-17 cm i obwód 12 cm (wtedy nie próbowałem jeszcze ćwiczeń na penisa)* -nie wiem czy taki penis byłby w stanie zadowolić kobietę, a sumie staram się unikać porażek, dlatego mam tylko koleżanki :) -nie wiem, czy produkują takie prezerwatywy *) Informacje dodatkowe: rok lub dwa lata temu miałem problem, że podczas ćwiczeń pojawiły mi się plamki krwi na penisie i smarowałem je maścią Lioton 1000. Może ta maść miała wpływ na rozmiar penisa? Piotr, 23 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maść na pewno nie miała wpływu na rozmiar penisa. Wielkość jest uwarunkowana genetycznie nie wydłużysz go ani nie skrócisz maścią. Ewentualnie operacja, ale w praktyce wydłuża zaledwie o 2-3 cm czyli tyle, co wysunie go bardziej. Te wszytskie mascie daja efekt napuchniający stad wielkosciowo staje sie wiekszy. Jesli się martwisz poradź się dobrego urologa https://ranking.abczdrowie.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×