Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększona wątroba i obkurczony pęcherzyk żółciowy


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mogła bym prosic o wyjaśnienie wyniku usg j.brzusznej bo nie bardzo rozumiem o co chodzi,a dotyczy wątroby i kamieni w tym kierunku miałam robione usg.Wątroba powiekszona do 165mm,o podwyższonej jednorodnej echistrukturze/Steatosis hepatis/ pęcherzyk żółciowy obkurczony na licznych drobnych złogach.PZW .szer.5mm.bez ewidentnych złogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam u chirurga wczoraj,powiedział że bede miała zabieg dopiero za 3 miesiace czyli w styczniu 2013r ,bo maja juz limit na operacje wyczerpany,chyba ze chwyci mnie taki atak ze nie bede mogła wytrzymac to mam przyjechac na oddział wtedy mi zrobia zabieg,bo to bedzie nagły przypadek i musza wtedy wykonac ten zabieg,mam miec robione laparaskopowo czy to bezpieczne,i czy nic nie stanie sie do tego stycznia bo troche się boję,bo to wiadomo to są kamienie w woreczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwlekaj idz na operacje ja się bałam a doszło do tego że dostałam atak że znalazłam się na stole operacyjnym bo kamienie z woreczka wyszły i utknęły w trzustce mam uszkodzoną trzustkę i od tego dostałam cukrzyce .miałam robioną laparoskopie ,radze nie zwlekaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje pytanie dotyczy kamienia z woreczka żółciowego,otóż przeszłam operacje laparaskopową usuniecia woreczka żółciowego w poniedziałek,w środe wyszłam do domu,chciałabym sie zapytać odnosnie kamienia ktory był w woreczku,lekarz powiedział mi że kamień był jeden a wielki,i oddali go do laboratoriujm do zbadania histopatologicznego wynik do odebrania za dwa tygodnie,chciałabym dowiedziec dlaczego poszedł do badania czy może cos nie tak,lekarz mi nie wytłumaczył prosze o szybka odpowiedz poniewaz strasznie sie denerwuje.Dziekuje Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×