Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Trzecie złamanie ręki u dziecka


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój syn złamał trzeci raz tą samą rękę.Pierwszy raz około 1,5 roku temu(kość promieniową-bez przemieszczenia),drugi raz w tym roku w kwietniu(złamanie nadgarstka-złamanie zielonej gałązki)i teraz to już tak konkretnie bo:złamanie obu kości lewego przedramienia w okolicach dalszych przynasad z przemieszczeniem,oraz złamanie przezkłyciowe lewej kości ramiennej z kątowym przemieszczeniem odłamów.Syn urodził się z niedotlenieniem mozgu i był rehabilitowany z powodu całkowitej wiotkości-całe ciało)tak został wyrehabilitowany że w wieku 4 lat robił szpagat,potem dalej i dalej w wieku 6 lat robił salta,mostki ze stania i zakochał się w figurach tańca-break danc-u) Ci którzy znają się na rzeczy mówili o nim że nie ma kręgosłupa.A teraz moje pytania:Czy początkowa jego wiotkośc może dawać jakieś efekty pod tytułem *słabe kości*,chcę mu wykonać badania na gęstośc kości,czy są jakieś jeszcze badania które powinnam zrobić?Narazie syn jeszcze ma zamontowane dwa druty,ale już czeka kiedy będzie mógł jeżdzić na rehabilitację,aby jak najszybciej wrócić do ukochanego sportu.Ja mogę sobie wyobrazić go bez tego rodzaju sportu,ale on nie .Z góry dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×