Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zawroty głowy, osłabienie, anemia i bóle w pachwinie


Gość wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - na wstepie powiem ze jestem pod opieką lekarza ale niestety wydaje mi sie ze lekarz dziala po omacku- mieszkam za granica to tez w jakis sposob utrudnia sprawe bo jak prosze o usg np jadra to zrobia mi usg ale tylko jadra i to jednego a drugiego juz nie . oczywiscie to przyklad. Otóz zaczne od początku dokladnie rok temu- podczas pobytu w sklepie bardzo zle sie poczułem. Było to uczucie ze jakbym mial zaraz zemdlec z silnym bólem głowy, zaburzenia widzenia. Musiałem usiaść i jakos przeszło- wróciłem do domu ale mysalaem ze zejde, polozylem sie przeszło. Wczesniej byłem zdrów jak ryba i na nic nie chorowałem. Od tamtego czasu stan mojego zdrowia sie pogorszył do tego stopnia ,ze czuje sie wrakiem człowieka. Poczatkowo myslalem ze jest to zwiazane z praca na nocna zmiane z przestawieniem sie zmiana rytmu odzywiania itp itd. Od tej pory codziennie mam zawroty glowy jest mi słabo szybko sie mecze czasem walcze z soba zeby nie zemdlec. Mam zaburzenia rownowagi. Nie mam na nic ochoty ciagle bym spał. W marcu zaczeło mnie coś boleć w dole brzucha. ból zaczynał się w lewej pachwinie i promieniował do jądra lewego i powodował odrętwienie nogi. Ból w pachwinie był głeboko gdzieś zlokalizowany- czasem na kręgosłup tez promieniował. Poniewaz ból był coraz silniejszy i utrudniał chodzenie i pracę zdecydowałem się pojsc do lekarza- ten uparł sie najpierw na zapalenie jądra i miesiac mnie leczyl antybiotykami. Potem skierował mnie na usg jadra gdzie wykryto mi torbiele najadrza o ktorych dobrze wiedzialem- lekraz sie uparl ze to one moga powodowac ból- wyznaczono mi operacje * w maju na pazdziernik wiec mam ja za kilka dni* Jednakze w miedzyczasie zaczalem sie skarzyc na klopoty z wyproznianiem , czasem krew w kale , ciemny kolor kalu smierdzacy rzadki na przemian z zaparciami . Podczas zapac czulem jak mnie rozsadza w pachwinie rowniez podczas oddawania gazow mialem uczucie nasilajacego sie bolu w pachwinie. Lekarz zaczal podejrzewac ze to moze przepuklina. Poszedlem do chiruga i faktycznie wykryl u mnie mala przepukline. w czerwcu mialem operacje i o dziwo po operacji kilka tygodni czulem sie dobrze. odczuwalem ból pooperacyjmny ale dolegliwosci z wyproznianiem zniknely, nadal mialem zawroty glowy czasami i to dobijajace uczucie oslabienia ale nie bolalo mnie za bardzo w pachwinie. jeszcze lekarz namowil mnie na to zebym ta torbiel usunal jak jest duza wiec czekalem na temin operacji, jednakze teraz mam watpliwosci czy isc na ten zabiego bo- od dwoch tygodni dolegliwosci w pachwinie wrocily a sa nawet gorsze - czasem mam takie uczucie jakby mi ktos wbil noz w rane po operacji i do kregoslupa az bol promieniuje oczywiscie w druga trone na jadro i udo. Bylem na herniogramie - operacje przepukliny sie udala ani sie nie zepsulo nic. Zauwazylem ze mam chyba anemie- bo jak biore zelazo to nawet nawet sie czuje ale wystarczy ze dwa trzy dni nie wezme to mam zaworty glowy i uczucie ze zaraz zemdleje - zwlaszcza rano. Zauwazylem tez ze chyba powoli trace na wadze- wczesniej jak zrezygnowalem z pracy i po operacji troche mi sie przytylo bo chodzic juz za bardzo nie moglem to lezalem duzo- teraz zaczynam chudnac widze to po ubraniach mimo ze jem normalnie, odzywiam sie tez w miare zdrowo- duzo sokow i warzyw i owocow .biore witaminy. Naprawde nie wiem co mi jest- jak mowie lekarzowi to jak grochem o sciane - o badanie krwi sie doprosic nie moge nawet - maskara w tym kraju jakas ze sluzba zdrowia. z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej. Co mi moze dolegac?? mam 30 lat z haczykiem na chwile obecna co zauwazylem zawroty glowy oslabienie na bank anemia bol w pachwinie jakby ktos noz wbijal i generalnie uczucie jakiejs guli w tej paachwinie ale nic nie wyczuwam przez pachwine duze ilosci gazow ciemny kolor stolca raz rzadki raz zaparcie rano bardzo ciemny mocz ( z oddawaniem moczu to tez sa jazdy bo sikam 20 razy na dzien raz jest bardzo ciemny mocz a nieraz przezroczysty, rano pierwszy strumien moczu jest jakis taki metny potem robi sie klarowny ale jest ciemny- zauwazylem tez ze jak dlugo nie oddaje moczu to tez jest ciemny0 dwa razy zywa krew w muszli podczas oddawania kału ogolne oslabienie czasem kał mam straszie zólty ale teraz ostatnio czarny bralem bardzo duzo tabletek p bolowych roznych ostatnio nawet.........tramal prosze o szybka porade- wiem ze dlugi wywod ale juz nie mam gdzie a ni nie mam z kim pogadac o tym a lekarz ma mnie gdzies a jak pojade na ostry dyzur to z pielegniarka gadam a nie lekarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×